Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebbet ér egy sok éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet ér egy sok éve szingli 40-es pasi a társadalom, vagy éppen az ismerősök, munkatársak szemében, mint egy akinek párja/felesége van és esetleg gyereke is?

Figyelt kérdés
35 vagyok, 4 éve senkim, szóval elgondolkodtam ezen, sok éve nincs szerencsém a nőkkel, amikor az exem elhagyott, kisemmizett.
2020. nov. 3. 16:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről sosem foglalkozom azzal hogy ki mit gondol rólam. Ismerős, munkatárs, I. Ferenc pápa... tök mind 1.

Úgy élem az életem ahogy az nekem megfelel. Teszek rá hogy kinek nem tetszik és hogy ki mit gondol erről.


Párkapcsolatokkal pedig tudatosan sosem kívántam foglalkozni. Jobb dolgom is van ennél. Hála az égnek ha volt is próbálkozó udvariasan letudtam rázni.

2020. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!