Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebbet ér egy sok éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet ér egy sok éve szingli 40-es pasi a társadalom, vagy éppen az ismerősök, munkatársak szemében, mint egy akinek párja/felesége van és esetleg gyereke is?

Figyelt kérdés
35 vagyok, 4 éve senkim, szóval elgondolkodtam ezen, sok éve nincs szerencsém a nőkkel, amikor az exem elhagyott, kisemmizett.
2020. nov. 3. 16:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem az a baj hogy nincs senkid, hanem hogy kivagy semmizve
2020. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
elvette a lakásom, albiban élek már. Autómat nem adtam.
2020. nov. 3. 16:43
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Az ismerősökön, barátokon ezt érzed? Zavarja őket a családi állapotod?
2020. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert én azt mondom nekik, hogy van barátnőm (habár olyan mint Columbo felesége, de hadd higgyék ezt).
2020. nov. 3. 16:51
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Na ez kicsit gáz. Tiniként még talán oké, hogy valaki ilyenben hazudik, de 40 felett?
2020. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Hogy tudta elvenni a lakásod?
2020. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

felesbe vettük, aztán a bíróság neki döntött.


Na ez kicsit gáz. Tiniként még talán oké, hogy valaki ilyenben hazudik, de 40 felett?


Akkor jön a szörnyülködés, hogy ennyi évesen nincs senkid? Rögtön magukban: szerencsétlen, lúzer, stb.

2020. nov. 3. 16:57
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

"felesbe vettük, aztán a bíróság neki döntött."


Akkor ki kellett, hogy fizessen, vagy ferditesz.

2020. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ez nem úgy működik sajnos, komplikáltabb.
2020. nov. 3. 17:08
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Olyan nincs, hogy felesbe vettük, és a bíróság úgy határozott, hogy neki mindent, te meg menj Isten hírével.


Valami nem stimmel a sztoridban.

2020. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!