Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli a nőket sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli a nőket sokkal jobban a férfi anyagi helyzete, karrierje, státusza, mint a férfit a nőé? A férfiak miért sokkal kevésbé felszínesek ezen a téren?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

A nőket a partner egésze érdekli, igényesen választanak.

A férfiak egyetlen szempontja, hogy legyen punci.

2020. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Engem érdekel, de őszintén leírom.

Elég jó nevelést kaptam jómódú családban nőttem fel.

Utcaceprővel gyári melóssal azért nem állnék le, még egyéjszakás kapcsira sem.

Azért van az a szint ami alá sok nő nem adja.

Nekem van egy belvárosi 3 szobás lakásom, hatalmas erkéllyel, garázs hozzá,pince és egy felszíni parkolóhely.

Meg egy 5 éves Audi 4 cabrióm.

Semmit pluszt nem szoktam kérni a pasiktól akikkel levelezek, de kb ilyen szint meglegyen nekik.

Akkor vagyunk egy szinten.Itt már eltudom magam engedni ismerkedésnél, önmagam adni.

Egy szegényebb fiúkával mit kezdjek ha még normálisabb étterembe sem tud elvinni mert arra is spórolna egy hónapig?

38N

2020. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Butaság, rengeteg férfit ugyanúgy érdekel, engem is szoktak kérdezgetni. Sőt nekem szimpatikusabb is, akinek vannak igényei, nem pedig csak az a lényeg, hogy nőnemű legyen a másik és ennyi. Társra vágyom, nem pedig arra, hogy kitarthassak valakit.

Egyébként meg, ha már felszínesség, nagyon sok pasi tart magának egy gyönyörű nőt, akinek nincs kifejezetten karrierje, csak azért mert trófea vagy jó dugni, szerintem ez kicsit gyakoribb, mint amit te magyarázol.

2020. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

A férfiakat meg a nők külseje érdekli az elvártnál jobban. Sok pasi önmagára nézve sokkal keásbé igényes, mint a partnerére, értem én ezalatt, hogy az átlagos pasi is átlag feletti külsejű nőt szeretne. Fiatalabbat, csinosabbat, igényesebbet, akkor is, ha ő maga nem kifejezetten az.

Engem nőként sokáig hidegen hagyott a pasi anyagi helyzete. Azonban megfizettem a tanulópénzt. Egy olyan emberrel alapítottam családot, aki egy anyagi szerencsétlenség volt két lábon, és ez nem csak az én életemre nyomta rá a bélyegét, de a gyerekeimére is. Ha újrakezdeném, nem azt mondom, hogy csak gazdag pasival kezdenék, de megnézném, mennyire képes boldogulni, mert nőként, ha már családod van, és otthon vagy egy picivel, nem te vagy a fő kenyérkereső évekig. Ha nincs mögöttetek biztos háttér, elúsztok anyagilag. Nem a vacsorák miatt, meg mert engem el kell tartani, azt megteszem magam is. De ha családban gondolkodik az ember, akkor nagyon nem mindegy, hogy filléreskedtek hó végén, meg mindent megtagadtok a gyereketektől, és egy Balatonpartra se juttok el egész nyáron, vagy meg tudtok élni egy normális szinten, normális igények szerint.

2020. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert család alapításának van ára. Egy gyári melós fizubol nem tudna semmit megteremteni.
2020. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Ebben mi a különös? Ha a nő gyermeket szeretne, márpedig a legtöbb szeretne, akkor x évig az ő fizetése kiesik. Tehát baromira nem mindegy, hogy apuka 120 ezret keres, vagy 400-at.
2020. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

4.


Ez inkább róható fel a romokban heverő magyar gazdaságnak, és a komédiába illő fizetéseknek. Így nehéz biztos háttérrel élni. Még azoknak is akiknek egy ideig jól megy a szekér... Nem biztos, hogy holnap is.


Ismerek ilyet. Szépen menő vállalkozása volt, beletette minden erejét. Sikeres volt vele, szépen jött is a pénz. Aztán a koronavírus szépen kivégezte a dolgot, az életben nem lesz ilyen sikeres, mint előtte. Pár bebetonozott nagykutyán (tisztességesek és bűnözők köreiben egyaránt) kívül mindenki juthat koldusbotra. Lehet egy jól menő boltod, átépítik a környéket - rácsesztél. Leromlik a környék ahol élsz - beszoptad. Ilyen-olyan vírushelyzet miatt szívatnak - megszívtad. Rádszáll a maffia - nagyjából véged van (jó, ez relatíve ritka, de létező jelenség). Konkurenciának érez egy bebetonozott nagykutya - teljesen törvényesen leszel elintézve.


Pénzt is lehet gyűjtögetni, de a kormány elveszi ipi-apacs - beszoptad (nyugdíjpénztárak...). Leromlik az értéke - "hát ez pech". És még vagy ezer lehetőség van. Ezért nincs olyan, hogy "biztos háttér", meg "stabil anyagi jólét" meg ilyesmik - vagyis létezik olykor-olykor, a szocializmusban megkísérelték - nem működött, mert ez azt jelenti, hogy mindenkinek ugyanaz a szar jut, nem több. De az legalább fix...

2020. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

5


A kérdés inkább az, hogy ott miért nem adnak annyit, hogy abból el lehessen érni ezt a minimumot? A "minimálbérnek" kellene az alapnak lennie. Az az összes amiből már nagyjából fixen meglehet élni. Minden felette már pici luxus vagy nagyobb luxus. Így kellene működnie.


És nem úgy, hogy közepestől lefelé éhen halsz, közepessel elvegetálsz és pár nagykutya luxusban.

2020. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*az az összeg
2020. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

7:

Így van, bármikor beüthet a krach. De vannak azok a típusok, akik küzdenek, akiknek van érzékük hozzá, hogy pénzt csináljanak, akik nem adják fel. Ők a krach esetén is keresni fogják a megoldást. Vannak viszont a lottóötöst váró szerencsétlenek, akiknek ha az orruk előtt a lehetőség, akkor sem élnek vele, vagy ha élnek is, kifolyik a kezükből a pénz. Nem mindegy, hogy alapból milyen mentalitású az ember, akire rábízom a családom sorsát. Mindkettő típussal találkoztam, előbbi gyűjtöget, tartalékol, sosem kerül bajba, van valamije, utóbbi azt is elveszítette, amije volt.

2020. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!