Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire felszínesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire felszínesek abban, hogy egy férfi örökölt saját lakást vagy nem?

Figyelt kérdés

Ez a jelenség, főleg Budapesten jelentős. Ott ugyanis a jelen helyzetben behozhatatlan hátránnyal indul az a férfi aki nem örökölt saját lakást. Hiába jönnek itt azzal, hogy ennyi meg annyi százezret meg fél millát meg egymillát keresnek ott ilyen meg olyan senior fejlesztőként, mindez tök lényegtelen ahhoz képest, hogy egy 3 szobás, élhető lakás egy proli környéken is 50 millió, egy belvárosi vagy budai jó környéken meg 100 millió. Aki ezt megörökölte annak tök mind1, hogy mennyi pénzt keres, már megvan neki az ami más férfinak egész élete munkája, még akkor is ha nagyon jól keres és nagyon jó szakmában dolgozik, nagyon jó szakemberként meg zseniként, az örökséghez képest elenyésző pénzt keres. És mire önerőből összegyűjti valaki egy ilyen lakásra valót, már 40-50 éves lesz, amikor már az lesz a baj, hogy már túl idős, pocakos, kopaszodik, ráncos és a nők inkább a fiatalabb csődört választják, vagy legalábbis olyan után néznek szeretőnek.

Ennél már csak az a nagyobb kedvencem, amikor valaki nem is a fizetésével henceg, hanem egyenesen az autójával, ami egy régi BMW :D Könyörgöm! :D Egy régi BMW az 500 ezer forint! (NEM 500 millió!!) BMW-je egy csövesnek is lehet akár, ha jól koldul. Egyértelműen az ingatlan az igazi státusszimbólum, legalábbis Budapesten. Akinek ingatlanja van, az a góré, azaz alfa hím, az a vagyonos pasi. És ehhez a legkönnyebb örökség útján hozzájutni.

A nők mennyire nézik ezt ki mit örökölt, vagy ki mit fog örökölni? Mennyire felszínesek ebben, hogy valaki milyen családi háttérrel rendelkezik? Mert mint mondtam, ez határozza meg egy férfi valódi anyagi helyzetét, nem a fizetése, és főleg nem a kocsija.



2018. szept. 10. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, bökd ki, Pesten hol örököltél lakást?
2018. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
70% Szerintem valamelyik zsákfalu kocsmájából netezget, ahol esetleg van ingyen wifi.
2018. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is:))
2018. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, de hogy megnyugtassalak: Ha a pasi kell nekem, akkor a lakás egy kellemes plusz, ami megkönnyíti az életet. Viszont ha a pasi nem kell, akkor nincs az a lakás, ami miatt összejönnék vele.
2018. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem érdekel más öröksége, és a sajátom sem. Mert herótom van hogy mindenki úgy lengeti a másik orra előtt mint valami csontot a blöki orra előtt.

Engem pár rokon az örökséggel akart megfogni, nekem meg az az életfilózófiám, hogy pénz ne szennyezze be a szereteimmel a kapcsolatomat. (ez nálunk sajnos gyakori gond)

Szóval az örökségét mindenki kenje a fejére, adja máltai szeretet szolgálatnak, mert én tojom le.


És a férfinál sem érdekel mert az én életem ettől nem lesz jobb. Az ugyanúgy a férfié marad, az ővé, akkor is ha 10 évig laktam vele.

Ha meg nincs lakása akkor is meg tudjuk oldani a lakhatást. Én 20 éves korom óta elhagytam a szülői házat és nem keresek millákat, nincs saját ingatlanom mégis vagyok annyira leleményes, hogy megélek, adósságom nincs.

N

2018. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Csak addig a szintig érdekel amivel én is rendelkezem. Nem állok össze lakástalan parazitával.
2018. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
A barátom nem örökölt, én örököltem kettőt is (illetve az egyik már az enyém, a másik meg majd lesz). Ő meg a diákhitelével szenved és semmit sem örököl. Mégis vele vagyok. Ja, és a fővárosban élünk. Ennyit erről.
2018. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Én vettem egy lakást Budapesten, úgyhogy engem nem izgat. Hozzáteszem nem vagyok atomfizikus extrém nagy fizetéssel, tehát ha én meg tudtam oldani, szerintem más is képes rá, csak be kéne fejezni a sírást. Ha akarsz valamit, dolgozz érte.


27N

2018. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöm lenne nekem ahhoz, hogy más mit örökölt? :D

+ mit kezdjek egy pesti lakással? Eszem ágában sincs ott élni, bőven sok volt, amíg egyetem alatt kénytelen voltam elviselni azt a várost.


Inkább dolgozzunk meg közösen egy vidéki vityillóért, az legalább közös lesz, és ráadásul nem csak valaki megtűr a saját kérójában, aztán kihajít, ha éppen onnan fúj a szél.

2018. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a férjem, az anyjával lakott és a fizetésének nagy részét még az arra a házra felvett lakáshitelbe ölte. Mint egyke gyerek, valószínűleg ő fogja örökölni azt a házat, de az anyja ott lakik, és ő azért még valószínűleg (remélhetőleg) sokáig fog ott élni. Szóval marhára nem vagyunk kisegítve ezzel a lehetőséggel.

Mi közösen vettünk lakást. Ott laktunk egy ideig anyósomnál, tettük félre a jó kis fizetésünket, kifizettük azt a lakáshitelt, felvettünk egy másikat és most a saját lakásunkban lakunk. Nem 3 szobás, nem tökéletes, de a miénk és Budapesten van. Amikor ezt a hitelt kifizettük, eladjuk, és már jelentősen nagyobb önerővel megyünk egy következő, nagyobba. Ennyi. Én 25 vagyok, a férjem 32, szóval azért még nem vagyunk 50 éves pocakos reménytelen helyzetben.

2018. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!