Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen az átlag mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen az átlag mai fiatal férfi?

Figyelt kérdés
Sok válasznál olvastam hogy a jelenlegi magyar átlag férfi 175-185 cm közötti és 60-75 kiló között van. Leginkább női válasznak tűnnek. És akkor egy 172 / 80 vagy 180/ 85 kg férfi már minek számít ? Selejt ? Kövér ?
2020. nov. 7. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
170cm /82 kg 50 éves vagyok. Férfinak tartom magam. Hála az égnek a gyerekeim s a feleségem is. Más mit gondol? Teszek rá.
2020. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Magadon csak látod hogy többi emberhez képest milyen vagy.

Egyebkent kg nem annyira számít esztétikai szemponból, inkább testzsír/izom arány, és hogy hogyan oszlik el.

2020. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ez mennyire izom, mintsem zsír. Amúgy kövérnek nem mondanám, max. duci, vagy mackósabb. A 180/85-tel pl sztem semmi gond sincs, inkább a másiknál látok egy kis zűrt, de ott is kérdéses az arány..
2020. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag alacsonyabb és súlyosabb.

Amiről te irsz, az az ideális, de nem az átlag

2020. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Kit érdekel?


A nőket sem érdekli!!! Mert mit ér egy nő egy ilyen pasival: [link] ha csóró?

A kocsi, lakás, nyaralás, fűtés, gyerek pelenkája,...nem lesz a kockás hastól, meg a 185 centitől.


Van 190 centis, kisportolt, 24 éves haverom. Szórakozóhelyen jó csajokat felszed, de kapcsolata nincs, mert együtt él a szüleivel egy panelben, és biztonsági őr a melója, "érecségilye" sincs.

2020. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Te csak ezt akartad olvasni, amit írtál, azok BMI kalkulátor alapján ideális számok, esztétikailag vékony férfiak adatai. A nők 80%-ának nem ez tetszik, hanem a tényleges átlag, amibe a szerinted selejt kövér teljesen belefér, ha nincs is kidolgozott test, még a pocak is jobban elfogadott, mint a vékonyság.
2020. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Nem, alacsonyabb és nehezebb. De amúgy az átlag magyar férfi az kövér. Az álag nő is, de a férfiak nagyobb arányban. Elég elhízott nép vagyunk. Selejt meg nem ezek alapján lesz valaki.

2020. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1

Hány kg zsír van rajtad?

2020. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
178cm/83kg vagyok jelenleg. Több évet sportoltam, bár a koronavírus azért elég rendesen betett a mozgásomnak, de kövérnek most sem hívnám magamat.
2020. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy biztos, kevés a sportos alkat, akin nincs felesleg, és úgymond az izmosabb kategória.


Látok bőven túlsúlyosat, a sörpocakost akik piálnak mint a fene és nem elsősorban a kajától híztak meg.


És vannak a pálcika férfiak, bizony közel 40 éves korig is kitolódik ...kb olyan mint akiket hurkapálcikából raktak volna össze..kb egy vékony nő kinézetével vetekednek.

De meglepően ezek a díszmajmok sok nőnek kellenek....

2020. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!