Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha randira nem viszek virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randira nem viszek virágot hanem mondom a nőnek menjünk sétálni a rétre és élőben szedek neki virágot azzal leveszem a lábáról?

Figyelt kérdés
máj. 2. 00:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Le
máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Első randiról van szó? Ha igen, én első randin nem mennék sétálni, főleg nem rétre.
máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Tuti siker👍
máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon romantikus! 😍 Én nem szeretem a vágott virágot, és ez spórolás! Azt a pénzt más hasznos dologra tudod költeni! Olyan szép nézni a természetet, én le sem szedném, ott szép! 🌷🌺🌹 34/N
máj. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Te virággyilkos :) Hogy tehetsz ilyet, és még rájuk is lépsz a réten, na jó nem baj ha szép a csokor, de védettet ne szedj le.
máj. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Én a "hőskorban"mikor randizgattam volt egy bevált módszerem, mindig azt csináltam,hogy a randi elött vásároltam egy minőségi tábla csokit.

És szigorúan a randi közepén adtam oda a lánynak


( azzal a felkiáltással,hogy.. "jajj majdnem elfelejtettem ezt neked hoztam").

Persze ahogy közösen egy padon ülve eszegettük a csokit az ujjaink néha "véletlenül" összeértek.

máj. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 ismerős… annyi különbséggel, hogy nekem otthon jutott eszembe oh bmeg kiséretében.
máj. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. De nem a virágon múlik.
máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
88%
Te vagy a termoszos kávés, szomszéd néni sütijét randira vivős srác?
máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én is rögtön erre gondoltam 😁. De ha mégsem, szerintem nem kell virág, mert csak gondot okoz, vinni kell, nem lehet vízbe tenni, elhervad.
máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!