Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnál esélyt olyan 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál esélyt olyan 27 éves srácnak, aki életében csak 3-szor szexelt (bár elég béna volt), ezért az orál és az "ujjazás" menne neki, de első pár alkalommal a szex "dugás" része nem nagyon. Vagy megszakítanád vele az ismerkedést a bénázás miatt?

Figyelt kérdés
Mit kell mondania neked azzal kapcsolatban, hogy miért nem megy neki a dugás, ahhoz, hogy ne rázd le?
2020. nov. 7. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2/10-es, mi az a g pont.
2020. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gumihoz nem tudok hozzaszolni de nokent az a tapasztalatom hogy a sracok egyik jelentos hanyada ha tapasztalt is izgul az elso szexnel. Nekem 5 partnerem volt, ebbol a ket tartos kapcsolatomnal mindket sracnak voltak gondjai a merevedeseel az elso alkalommal, az egyik paromnak tudom h a gumi meg izgulas kombi miatt a masiknak meg csak siman az ideg. Par alkalom utan elmult. En nem gondoltam semmi kulonosebbet errol hisz szimpi volt mindket srac es nem ez hatarozta meg hogy akartam-e masik randit. Viszont volt egy 2 randis partnerem akivel masodik randin volt szex, vegig kemeny volt, nagyon volt neki stb de nem figyelt oda ram es vele pl nem volt emiatt folytatas.
2020. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha komolyan érdekel a pasi, akkor egy rossz szex miatt nem fogom lerázni. Volt olyan, akivel eszméletlen volt az első szex, de amúgy a pasi egy katasztrófa volt, aztán kiderült, hogy csak szexkapcsolatra kellettem, másra nem, ezért nem is kellett izgulnia, hogy jó lesz-e vagy sem, mert nem érdekelte.

Nekünk nőknek könnyű dolgunk van, kevés dolgot tudunk "elrontani" szex közben, nem nekünk kell teljesíteni, van olyan pasi akinek annyi is elég, ha csak egy fadarabként fekszel... szóval én ilyen esetben abszolút megértő vagyok és biztosan adok több esélyt is. Mondania nem kell semmit, ha figyel rám és fontos neki, hogy én is élvezzem, nem csak a saját örömére megy, az már nekem elég bizonyíték. Hosszú távon viszont hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem zavarna, ha még hónapokkal később sem működik a dolog.

2020. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!