Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több, mint 2 éve vagyunk együtt. Minden szép és jó. A kapcsolatunk első 3 hónapjában elég sokat sírt az előző nagy szerelme miatt, akivel le nem feküdt, csak leszopta párszor, plusz volt egy másik srác, aki csúnyán átverte, miatta is ki volt még borulva. Én tűrtem, elmúlt, most már jól megvagyunk. Még a kapcsolat kezdeti szakaszában kiderült, hogy előttem ő elég sok sráccal kavart. Volt egyéjszakás kaland, volt csak ujjazós-szopós dolog, plusz volt néhány komolyabb kapcsolata. Elmesélte, hogy szerette lenyelni, meg az anál sem volt ellenére senkivel, velem viszont ezeket az örömöket már nem akarja átélni. Állítása szerint a spermám túl keserű a szájba dologhoz, a méretem pedig túl nagy a hátsó be/kijárathoz. Ezek mind oda vezettek, hogy én elekzdtem úgy érezni, hogy én talán nem tudom neki megadni, amire vágyik, vagy esetleg nem érdemlek annyit, mint mások. Kicsit elvette az amúgysem sok önbizalmamat. Érdeklődnék, hogy szerintetek így tervezhetek e komolyabb jövőt a barátnőmmel, vagy mit tehetnék azért, hogy ezeket a múltbéli dolgokat könnyebben el tudjam fogadni? Bocsi, hogy hosszú lett, a válaszokat pedig köszönöm. 27/f 25/l

2016. jan. 14. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek csak kifogásoknak tűnnek. Ha annyira nem ízlik neki a spermád akkor ott lenne az ízesített gumi (lehetőségnek), a másik esetre pedig ott van a tágítás. Lényegében mindkettőre van megoldás, szóval itt valami más gond lesz, amit talán ezzel próbál leplezni.


Mivel ezekről mesélt neked, nem hiszem hogy bármivel olyan könnyű lenne neked elfogadnod, hogy veled nem akarja. Próbálj rájönni, hogy mik az igazi okai!

2016. jan. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ló nincs, szamár is jó. Te ebben a történetben a szamár szerepét kaptad.
2016. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem csinálja meg ezeket a dolgokat neked, mert előzőleg sokat csalódott. Elképzelhető, hogy nem akarja magát ismét "megalázó" helyzetbe tenni, mert fél attól, hogy végül te is otthagyod.

Beszéld meg vele, hogy téged mi bánt! Mert így csak feleslegesen gyötröd magadat...

2016. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!