Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fog hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fog hosszútávon működni ez a kapcsolat ?

Figyelt kérdés

Mennyire fog hosszútávon működni ez a kapcsolat ?


Együtt járok egy férfival . 24 N/34 F

A megismerkedésünk mögött érdek volt a részemről , mivel kinéztem ezt a családot magamnak!

A kapcsolatunkat 4 személy ellenzi.

-1. Divat modell, aki alkalmazott a barátom cégjénél.

-2. Egy könyvelő , aki a nővérének a férje , tehát a sógora . Annyit tudni kell még ez a könyvelő, annak a cégnek a könyvelője , akivel a családom 4 éve üzleti kapcsolatban áll . 4 éve mint ismerős , ismerjük egymást a könyvelővel. ...

- A 14 évvel idősebb bátya, akinek 4 évvel ezelőtt nem lett volna ellenére , ha komolyabban megismerem, de vissza lett utasítva a 23 év korkülönbség miatt. ....

- Egy külső személy, aki közös ismerős mindekinek , közös a munkaterülete mindenkivel, és egyben a szomszédom !


Röviden amennyit , ezekről a személyekről , csak hogy világos legyen le írom , hogy jön ide az ismerkedősünk.


Ismerkedés:

Akivel a családom üzleti kapcsolatban áll cég , ott akartam korban hozzám illő párt találni , de nem találtam!

Időközben rájöttem, teljesen véletlenül egy másik cégnél voltam , amikor egy alkalmazott elmondta , hogy a cégvezető annak a testvére, akivel mi is kapcsolatban vagyunk, és fiatal csak 34 éves .


Gyorsan megkerestem közösségi oldalon. Eljártam azokra a helyekre ahova ő! Utánna könnyen ment az írogatás stb itt meg itt láttuk egymást .., szép lányt vagy stb....



Bonyodalom ott kezdődött : rájött , hogy 4 éve üzleti kapcsolatban vagyunk a családjával .

Azt mondta neki ezekről a dolgokról tudni kell, beszélnem kell neki ezekről a dolgokra ! Muszály elmondanom, és mindent az én számokból akar hallani.

Elhívott az irodájába megbeszéltük a dolgokat, a divat modell hozta be a kávénkat, aki korábban ismert engem, mert tudja érdeklődtem a cégvezető iránt hónapokkal ezelőtt!


Lezártuk a beszélgetést, nem keresett sokáig !


Utánna felhívott mennyek be az irodájába , mert beszélni szeretne velem nyugodt körülmények között!

Elmondta örül annak, hogy együtt dolgozik a családunk , de ő többet szeretne tőlem , és azt akarja, hogy járjunk együtt :))) Mert tudja, teszik nekem. És én is neki .


Én ettől nagyon boldog voltam! Most is együtt vagyunk, de fent említett személyek, azt akarják, hogy ne legyünk együtt . A modell alkalmazottja, szándékosan rám akarta önteni a teát , ami nem sikerült neki szerencsére !


A fent említett személyeket nagyon zavarja , hogy mi ketten most egy pár vagyunk . Néha elmegyek hozzájuk, ahol ott van a nővére és nővérének a férje az sógora van, és ha látnak mindig emennek.


2020. nov. 7. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az összeszedetlen firkálmány? Rossz volt végigolvasni.


A 14 évvel idősebb bátyját ki utasította vissza? Ez hogy jön ide?


Alapból miért érdekel, hogy hányan ellenzik a kapcsolatot? Ha szeretitek egymást, akkor ne foglalkozz velük. Akkor úgysem tudják tönkretenni a kapcsolatot.

2020. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De tesznek róla mert már azt is hallottam, hogy sógora mondta vigyázzon nehogy teherbe essek!


Erre a barátom mondta neki, semmi köze hozzá!

2020. nov. 7. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fuuuu baszki

Van baj

Agy baj xDDD

2020. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ezt minek olvastam el? Mi bajod van neked? Már ott elakadtam, hogy a divatmodell hozza be a kávét.
2020. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"ott akartam korban hozzám illő párt találni , de nem találtam!"


Hát bocs, de nem véletlen. Tudod melyik 34 éves nő vágyik erre...

2020. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjed kimaradt. Talán ő lehet az oka, ha nem működik.
2020. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Lapzártánk után érkezett a hír: A divatmodell igazából nőnek öltözött férfi, akit szürke idegenek irányítanak agyhullámok segítségével, és amúgy egy tizenkét fős stábot irányít, akik közül 4 fő a gucci divatrendőrségének a nyomozója...


Igen, kérdező, tudjuk. :D

2020. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

de te nem is szereted a barátodat csak az üzleti kapcsolatok miatt csábítottad el?

rettenet mennyi hülye férfi van.

2020. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Idő közben szerelmes lettem bele igazából
2020. nov. 8. 00:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"A modell alkalmazottja, szándékosan rám akarta önteni a teát"

Na jó, kapcsold ki a tévét, ha vége a "Maria Esmeralda és José Romualdo kalandjai"-nak, és menj szépen aludni.

2020. nov. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!