Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkereső alkalmazásokon a képeken szép lányok miért néznek ki tökre átlagosan a valóságban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a képek 200 kattintásból 1-ként kiválasztva keletkeznek, és utána még feljavítják. A való életen meg nincs photoshop.
2020. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hét alatt 5 Tinder-randim volt. Mindegyik lány úgy nézett ki a valóságban, ahogy az összes Tinderes és Facebookos képe közül azon, amelyiken a legrosszabbul néz ki.
2020. nov. 8. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a randijaimon a férfiak mindig pozitívan csalódtak eddig, mert egyszerűen nem photoshoppolok és nincs fényképarcom, mert nem megy az erőltetett mosolygás képekre. Élőben meg jó a kisugárzásom. De pont ezért csak az átlagos és alatti férfiak vesznek észre és adnak randiesélyt az oldalról.


De sokan vannak photoshoppolt képpel, hogy legalább tali esélyt kapjanak. 38N

2020. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Háááát nekem nem sok randim(talim) volt Tinderről viszont... Kivétel nélkül az összes nő rondább volt mint a valóságban.


Náhány nő annyival másabb volt hogy konkrétan fel sem ismertem őket talin. Goldolom sokan szeretik legyezgetni a hiúságukat a neten. De mivel egy párkapcsolathoz elegedhetetlen hogy a 3D való világban is találkozzunk így előbb vagy utóbb ez mindig kiderül.


30f

2020. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(upssz rosszul írtam)

Így akartam:

"Kivétel nélkül az összes nő rondább volt a valóságban."

2020. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
mert 30 feletti nők java 25 éves kori képeit állítja be ott. Amelyik meg nem, az is photoshopol ezerrel
2020. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18-30 éves korig randiztam mindeféle nővel. Mind rondább volt a valóságban mint a képeket. Hol kicsit hol a felismerhetetlen kategóriába ment már át.
2020. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!