Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony, szép arcú lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony, szép arcú lányoknak általában miért nem jönnek be az átlagos testalkatnál vékonyabb férfiak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
mert minden nő a szintje fölött keres 2-3-4 szinttel. Szóval egy sima objektíve 10/5 ös lány is próbál valahogy a 10/9 es alfa közelébe pozícionálni, de 10/8 alá nem adja semmiképpen sem ha nem jön össze az előző még jobb pasi, inkább egyedül marad macskásnőként.
2020. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan, hogy általában. Akinél próbálkoztál, annak nem jöttél be.
2020. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Vékony (de edzett, melles-s.egges), szép arcú nő vagyok, és nekem pont az átlagnál vékonyabb vagy az enyhén izmosak tetszenek. Nem kerestem soha a saját szintem fölött, undorít is ez a 100x elcsépelt, lealázó mondat, bazi unalmas már.
2020. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a lényeg, hogy a pasi lába ne legyen vékonyabb mint az enyém. 🤷🏻‍♀️
2020. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem kerestem soha a saját szintem fölött, undorít is ez a 100x elcsépelt, lealázó mondat, bazi unalmas már.


Ide jársz hazudozni, neked is a kigyúrt nagymenők kellenek, ne tagadd.

2020. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem bejön a vékony alkat, de ne legyen kint az összes csontja mert attól írtózom.
2020. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vékony szép arcú vagyok,

Viszont irtózom a sovány férfiaktól, számomra semmi férfias nincs bennük.

Sorry de ez van, én szeretem ha nagyobb a karja mint a fejem, van pici pocak😍

2020. nov. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert belőlük van a legtöbb.. legalábbis felénk. 🤷🏻‍♀️
2020. nov. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!