Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos testalkatú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos testalkatú pasi esetében az edzés, és egy sportosabb alkat elérése segíthet, hogy tetsszen a csinosabb lányoknak is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rajtad semmi sem segít egy ilyen kérdés után
2014. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Igen segíthet, meg egy kis önbizalom is mellé.
2014. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első, és mégis miért? :)
2014. máj. 25. 19:19
 4/16 Noydra ***** válasza:

Mentálisan is egészségesnek kőne lenni.

Ha a jobb testalkat ad önbizalmat, akkor segíthet.

2014. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Megismerkedni lehet könnyebb lesz, de nem igy müködik..ettől sokkal több kell, nálam jó humor, szórakoztató legyél,kedves,legyen pénzed, kocsid,lakásod, ha kell el tudj tartani és amit kérek meg tud venni és akkor még én nem is vagyok csinos, de igy is simán ilyen fiúk tucatjával probálkoznak. 20L
2014. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
23 éves egyetemista vagyok, honnan a jó istenből lenne lakásom? Tudod nekem nem toltak a fenekem alá semmit a szüleim.
2014. máj. 25. 19:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk mivel nem vagy csinos, mindegy is.
2014. máj. 25. 19:24
 8/16 egybaba ***** válasza:
Ha szórakoztató a jellemed, megbízható társ vagy és el vagy képes tartani egy családot akk totál midnegy hogy nézel ki - még akár UFO is lehetsz XD Szóval felejtsd el az edzőtermet , járj inkább idegen nyelvtanfolyamokra meg tánciskolába- ott még jófej is lehetsz meg csajokkal istalálkozol
2014. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

kérdező- ne huzd fel magad a lakáson, én csak azt irtam le, hogy általában hogy mi kellene még, ha ennyire arra hajtassz hogy csinos lány járjon veled..

de biztos igy is sikerül hogy az átlagos alkatodat kicsit megedzed..sok sikert..

2014. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindössze nem igazán értem, hogy milyen alapon várja el egy lány, hogy eltartsák, meg mindent a feneke alá toljanak. Persze, ha lesz párom, szeretném majd boldoggá tenni és akár elhalmozni, de ne azért legyen már velem, mert el tudom tartani.
2014. máj. 25. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!