Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondhatta neki az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta neki az ex hogy fel kellene nönie meg stb? En adok az exekre.

Figyelt kérdés

Nem egy kapcsolatomban kiderült már az, hogy korabban amiröl a férfi panaszkodott nekem, hogy mi volt a baja az exének vele, abban ugy igazsàg is van..es joformàn megis értem az exét..


Szoval nekem már sokat elárul az az illetöröl, hogy kik mièrt mentek szét.



A mostani sràc akivel ismerkedem valahogy nekem megfelelne kapcsolatra sokmindenben tetszik. Udvarol hivogat neha talàlkozunk, elvagyunk, alakulnak a dolgok.


Ö azt mondta az exe azon problemázott hogy ö gyerekes nem akar felnöni, es elvileg iranyitani is akarta volna öt stb


Konkrètumokat nem tudott megfogalmazni. Szerinte mindennel baja volt.


En 25n ö 32 ffi


Ugyis megtudnàm késöbb ha járnék vele, ugyis kibukna milyen valojàban, csak örülnék ha valahogy elöre meg tudnàm azt itélni hogy egyáltalàn akarjak e vele kapcsolatot es nem utolag bögni



#jelentés #nem akar felnöni
2020. nov. 9. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Te nőként miket találsz gyerekesnek?

Én elmondjam, az én páromat miért tartom gyerekesnek 30 évesen?

- anyucitól nem tud elszakadni, nálam "lakik" már, de hivatalosan még sosem költöztünk össze, ő jött az én albimba. De ha probléma van, ott a lehetőség, hogy megpattanjon.

- nem képes beosztani a pénzét

- sokáig nem lehetett vele normálisan megbeszélni a problémákat, cseszegetésnek vett mindent - ebben javuló tendenciát mutat

- egy rántottát még meg tud csinálni, de hosszútávú önellátásra képtelen lenne

- a házimunkából csak-csak kiveszi a részét, de sokszor kellett szólni miatta és a nagy részét még így is inkább én csinálom, mert úgy a biztos..


Lehetne még sorolni, mit jelenthet gyerekesnek lenni, de ezt úgyis csak akkor tapasztalod meg, ha hosszabb távon együtt vagytok.

Férfiakra jellemző, hogy panaszkodnak, hogy az ex mindenért csak csesztette őket.

Én is így "kaptam" meg a párom sok évvel ezelőtt, azóta probáltam átnevelni amennyire tudtam, de nyilván tudom már, hogy amit a férfiak cseszegetésnek tartanak, azok orvosolható és megoldandó problémák (lehetnének), csak egyszerűbb egy frissbe rohanni, ahol egy ideig minden szép és jó megint, míg csak a randizgatás meg az önfeledt szexelgetések mennek.

Onnantól, hogy felelősségteljesen kellene viselkedni, meg a testükön kívül mást is bele kellene tenni a kapcsolatba, onnantól kezdődnek a problémák elölről...

2020. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon furcsa ,ha úgy kezdesz ismerkedni,hogy az exről kérdezel...meg az is hogy egyàltalán ez téma.Nálunk tabu.
2020. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha bizony valóban hasznos (lenne) meghallgatni mit mond az ex...de hozzá kell tenni, mindenkinek más a tűrőképessége. Engem pl nem zavar ha nem végez házimunkát ha van más amit megcsinál... nálunk ő főz én minden mást csinálok. Tény, hogy sok ffi gyerekes, most 48 évesen kaptam az első ffit aki nem gyerekes. Nem Anyucin lóg, levált, képes önállóan ellátni magát és felelősséget vállalni.
2020. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyukával él miota különmentek az extöl..
2020. nov. 9. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:

32 évesen ez azért elgondolkodtató.

Már csak azért is, mert ha veled összeköltözne, bármikor megvan a lehetősége, hogy haza rohanjon anyucihoz, ha problémátok van.

Hidd el, ismerős.

Az ilyen emberek nem tudnak 100%-ban elköteleződni.

De ez a te döntésed, nem a miénk, én csak a személyes tapasztalataimat tudom veled megosztani.

2020. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogsija sincs. Csak anyukànak..
2020. nov. 9. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!