Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miféle szokás ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miféle szokás ez, hogy ha a pasi nem elég jo fej, akkor még túráztatjátok pár kört, hogy majd egyszer hátha jó lesz a viselkedése és igent mondhattok neki? Még legyek hálás, hogy nem rázol le élből?

Figyelt kérdés

mert ez van mindig,


elkezdek beszélni egy nővel, látja, hogy nem vagyok kedves, nem vagyok jofej. Nem is halad sehova a beszélgetés, mert nem akarja hogy ilyen fiuval bármi legyen.


de azért megadja a lheteőséget, hogy bizonyitsak máskor.


én meg megmondom, hogy sajnos nem lesz jobb, ha igy nem kellek, akkor szevasz


HÁT MIT GONDOLTOK TI, HOGY MINDENKI LEGYEN ÉLETVIDÁM MEG MITTUDOMÉN? Én is vidám lennék, ha olyan könnyen jönne a szex nekem is, mint a nőknek meg mint a joképü fiuknak.


TI sem lennétek jobbak, ha a kutyának sem kellenétek, csak sajnos a nőknek FOGALMA nincsen arról, hogy milyen a kutyának SE kelleni.


2016. jan. 3. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Várj, hozok zsepit :(
2016. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér vagy. Ebből így nem lesz szex, hülyegyerek. :D
2016. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs.Örülj neki,hogy nem lettél élből lerázva.Másnak meg pont az a baja.
2016. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

na de jó nekem hogy 5 év kinlódás és küszködés után MÁR ENNYIT ELÉRTEm, hogy nem élből ráznak le.


tök király

2016. jan. 3. 18:00
 5/25 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a többséget ennyire szopatják a nők.
2016. jan. 3. 18:00
 6/25 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha meg elküldünk titeket egyből, az a baj, hogy nem adunk nektek esélyt. Hát hihetetlen, hogy semmi se tetszik :D
2016. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hát még az is jobb...mintha még egy csomo energiát és időt teszek a dologba és ugyanugy elküldesz:D
2016. jan. 3. 18:06
 8/25 Költőnő? ***** válasza:
100%

Isteneeeem xd

Hát mit képzelnek a szemét csajok h nem írnak le egyből és küldenek el a 'csába xddd

2016. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
jó hát igen, te rólad tudjuk, hogy egy öreglány vagy (aminek okai egyértelmüek)....és te minden pasinak megadod a második esélyt, annyira félsz attól, hogy tényleg egyedül maradsz :D
2016. jan. 3. 18:13
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha pin.ához jutnál nem lennél ennyire besavanyodott???

Akkor meg kedvesnek,és vidámnak kell lenni a nőkkel,mert egy savanyú f..sznak senki nem teszi szét a lábát!

2016. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!