Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszem egy srácnak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy srácnak miért csinálja hogy kb.: 3-4 naponta küld egy szívecskés jelet üzenetben? Ha válaszol is 4 napon keresztül egyszer csak pár szó vagy egy smile amit küld

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 00:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Tetszem neki és szimpatikus vagyok neki, nekem is tetszik és ő is szimpatikus. Sokat beszélgettünk, de utána köddé vált. Most úgy átlagosan 3 vagy negyedik napon egy két szóval válaszol, és egy smiley-t küld maximum. Ennyi. Miért?
2020. nov. 10. 00:31
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert 14 éves.
2020. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem tud írni, fogalmazni, mert annyit sem érsz meg neki, hogy normális módon interakciót kezdeményezzen veled. Ha neked elég egy szmájli is ahhoz, hogy terveket szövögess vele akkor hajrá... Szerintem egyáltalán nem vesz komolyan, hiába volt pozitív a kezdeteknél.
2020. nov. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Korábban velem is előfordult, sok olyan lánnyal beszélgettem, aki elvileg kedvel, többet is szeretne, de nem képes folyamatosan összetett mondatokkal kommunikálni, időnként egyszavas válaszokat ad, avagy sokáig nem válaszol mert "nem volt ideje", ugyanakkor szerintem inkább valami másba fektette az energiát.


Milyen beszélgető partner vagy? Aktívan hozol fel érdekes témákat amiről beszélni lehet, felteszel kérdéseket és igyekszel néha átvenni az irányítást? Kezdeményezel beszélgetést, ki keresi gyakrabban a másikat?

2020. nov. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valakije.te olyan masodhegedüs lennél vagy annyi sem
2020. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled igazán, azért ir csak 3-4 naponta. Te max egy ismerőse vagy talán haverja vagy, semmi több.
2020. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

mert nem tetszel neki, csak unatkzoik.

Lépj túl rajta

2020. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert épp rád gondol akkor. Meztelenül. Azért csak egy szívet küld, mert bal kézzel csak ennyit tud legépelni. A jobb kezét másra használja addig.
2020. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!