Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg nincs senkije egyedül él stb neten ismerkedünk es azt mondja csak velem chatel, vátja hogy talalkozzunk, hogy lehet az hogy annyira képes akkor hogy 2-3 naponta rámir egy szia-t és ennyi?

Figyelt kérdés

Es ha en vissza is irok kifejthetö témàkat, en probalok többet beleadni,(annak ellenére hogy szerintem "nem erdemli meg") azt is lereagalja csak tömondatokkal.


Most offoljam??csak sajnálnàm mert tetszett amugy. Egyszer találkoztunk eddig.

De az ilyenekkel egyszerüen valahogy elveszi a kedvem attol hogy en másodjara is találkozzam vele.



#néma srácok #nappal:szia. kesö este:szep almokat. reggel: jo reggelt. #az összes témája a köszönés.
2020. okt. 15. 18:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*várja hogy találkozzunk

Ül és vár és malmozik. Es szia.

2020. okt. 15. 18:14
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Szarik rád, a tettei világosan mutatják. Hogy még meddig akarod magad alázni, az már a te döntésed.
2020. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor minek akar találkozni?
2020. okt. 15. 18:34
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Potyaszex reményében, hátha bejön úgy is, hogy közben semmi energiát nem fektet az ismerkedésbe.
2020. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Furàk a sràcok. A legtöbb sir hogy nincs senkije, aztàn a neten meg igy nyomjàk
2020. okt. 15. 18:41
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Attól még, hogy nincs senkije, nem jelenti azt, hogy beleszeret az első lányba, aki hajlandó vele szóba állni.
2020. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor offoljam?
2020. okt. 15. 20:05
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen is ilyen kuka volt? Mert ha úgy jó társaság volt, akkor lehet csak írásban nem tud beszélgetni. Vannak ilyenek.
2020. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Személyesen mindent rámhagy.

Arrol beszelgessünk ami nekem jo oda menjünk ahova nekem jo, ha nem érnék rà maskorra is áttehetjük, stb


Nekem kell "iranyitani" a tèmàkat, a helyeket, azt, hogy mit csinaljunk, ö mindenben benne van, kb egy igenember csak.

2020. okt. 15. 23:40
 10/22 A kérdező kommentje:

Ma is irt hogy jo reggelt.

Nem irok vissza szerintem.

2020. okt. 16. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!