Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a helyzet: járok egy coach-hoz, akinek ehhez kapcsolódóan van fb., insta oldala is. Szoktam nézni, lájkolni, szívezni a posztjait. Egyik posztjánál láttam, hogy egy nagyon helyes férfi is lájkolta. Rámentem az adatlapjára és kiderült, hogy ő az öccse (kapcsolatoknál ott volt a coach-om, mint nővér). Nem tudom szavakkal kifejezni, hogy mennyire tetszenek nekem a képei, megoszott tartalmai, gondolatai, nagyon vágyom rá, hogy megismerjem, de nyomulni sem szeretnék. Soha nem éreztem még, hogy valakire ennyire kíváncsi vagyok, ekkora hatással lenne rám.
2020. nov. 12. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Építs ki egy jó kapcsolatot a coach-al és majd egyszer, ha már olyan viszonyban lesztek akkor lehet összetudsz futni a testvérével is. Pl. kezdj bele te is ilyen coach dologba, maradj a sajátod közelében, előbb utóbb "kollégák" lesztek, biztos nekik is vannak rendezvények, és lehet egyszer elhozza a tesót is, majd te is megismerkedhetsz vele végre.
2020. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyi céljaim elérésében segít, azért járok hozzá. Öccse teljesen más területen dolgozik, nem szokta munka közben zavarni (legalábbis ahányszor eddig ott voltam soha nem jött), nem beszélünk családi kérdésekről, nem is tudtam, hogy van testvére. Más területen mozgok, nem leszek sosem coach.
2020. nov. 12. 18:26
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem ez az az eset, amikor oda kell vetned magad 😄😂
2020. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha jóban vagytok, akkor bevonhatod őt is és megemlítheted, hogy facebookon láttad az öccsét és nagyon szimpatikusnak tűnik stb. Ha más nem, legalább azt megtudhatod tőle, hogy a srác kapcsolatban van-e, de még az is lehet, hogy tudna neked segíteni, hogy megismerhesd. Ehhez viszont az kell, hogy baráti legyen a viszonyotok, különben elég furán vehetné ki magát.

Ha a fenti nem opció, akkor írj rá a srácra, pl. ha hozzá is szokott szólni a posztokhoz, akkor azzal kapcsolatban, ha csak sokat lájkol, akkor azzal is lehet, bár az már jóval átlátszóbb, de megoldható. Ha tetszel neki, akkor ennyiből is alakulhat valami.

2020. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hova? Nem ismerem, nem találkoztunk még sosem. Nem akarok valami átlászó, béna szöveggel nyitni nála.
2020. nov. 12. 18:33
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
Babàm,egy ismeretlen férfire nyàladzol, akit csak képen làttàl. Ezek alapjàn csak full àtlàtszó megközelítésed lehet.
2020. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Barátnak nem mondanám, de jó a viszonyunk. Párkapcsolati dolgokról nem beszéltünk még sosem, nem emiatt járok hozzá. Pontosan, elég furán venné ki magát, ha hirtelen felhoznám az öccsét vagy bármit vele kapcsolatban. Ráírni csak legvégső esetben szeretnék, nem akarok túlzottan nyomulni.

Szerinted, akik Tinderen jobbra húznak egy számukra vonzó férfit vagy nőt, ők nem pár kép alapján ítélnek? Nem nyáladzok, nagyon szimpatikus az alapján, amiket eddig láttam róla, ezért szeretném jobban megismerni.

2020. nov. 12. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
En azt gondolom, hogy idegenkent sok valasztasod nincs. Ez a rairas mindket nem szempontjabol elfuseralt dolog mas mas szempontbol, de az. Viszont van egy adud, amit ki tudsz jatszani, szolsz a coachnak, hogy tetszik neked es szeretned megismerni. Az egyik legjobb ismerkedesi lehetoseg, ha valaki bemutat a masiknak. Arra is jo, hogy mindketten le tudjatok a kozos ismeroson keresztul informalni a masikat. Ne habozz, menni fog.
2020. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!