Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az aki biztosan egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki biztosan egyedül (pár nélkül) tölti a karácsonyi ünnepeket idén (is), hogy készültök rá?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is kérnék.


Én nem is tudom...az is lehet, hogy máshol leszek munka miatt albérletben, se család, se senki. 30f



2020. nov. 13. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg én egyedül töltöm, de igazából már megszoktam. Sehogy sem készülök rá.
2020. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Én 30 év után végre a párommal töltöm. :o
2020. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
én gyanítom, hogy így lesz. A helyzet miatt nem tudok ismerkedni.
2020. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
21%

Józsi bácsi

64F

140kg

Az a baj a fősulis fiúkák elmentek már haza, pedig azokkal szerettem sokat beszélgetni, néha furulyázni is.

Így egyedül leszek, nézem a reszkessetek betörőket mint minden évben és várom hátha valamelyik huncut fiúnak eszébe jutok és ír valami üzit.

2020. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Jelen. Holnap hagy itt a barátom. 20L
2020. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
8%

#5

Nem töltenéd velem?

27F

2020. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Noren1989 ***** válasza:
96%
Nàlam olyan 95% az esély erre. Nos, hogy készülök: 3macska: pipa; megfelelő szeszmennyiség: pipa; Bunyó Karàcsonyig letöltve: pipa; következő varrnivaló kabàt szövete: pipa, megvan.
2020. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

a válásom óta folyamatosan voltak rövidebb kapcsolataim.

de mindenkinek csak a farkam kellett...én és az életem az nem.

így a kislányommal leszek.

nem mutatok be neki senkit sem ezek közül.

mi ketten leszünk meg a kutyusunk és ennyi.

25.én meg családozunk.

2020. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Ez szomorú, kérdező, sajnálom. Én is pár nélkül töltöm és családom sincs már (szülők meghaltak) de van egy kislányom és vele kettesben töltjük a karácsonyt. Az apja valószínűleg nem jöhet haza a határzár miatt (nem magyar állampolgár, elváltunk, máshol él). Ha nem lenne gyerekem, átaludnám az egész karácsonyt, ahogy amúgy a Szilvesztert szoktam. Nem bánkódnék, mert sok karácsonyt töltöttem már egyedül. De persze jobb családdal, barátokkal és a legjobb lenne párral. :-)
2020. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Én is. Idén IS, ja. Ez lesz egyhuzamban a 7. "szingliként" töltött karácsony. Itthon leszek a családommal, biztos jönnek majd rokonok is, itt lesz a 2 kölyökkutyám, a velük foglalkozáson kívül olvasgatok, aludni tervezek rengeteget, meg enni fogok egy csomót bánatomban, úgysem fog meglátszani rajtam, szóval miért is ne?
2020. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!