Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez volna az egyetlen lehetsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez volna az egyetlen lehetséges kiút az örök szüzességből az előnytelen külsőjű, lúzer pasiknak?

Figyelt kérdés

Ismerősöm (27F) másfél éve "együtt van" egy 45 éves három gyerekes nővel. A nőt rég elhagyta a férje, pasast nem nagyon talált magának mivel az idő vasfoga már rendesen rányomta a bélyegét és jól szituált férfiak nem állnak le vele. A srác infomérnök, anno egyetemi bulikban mindig jelen volt, próbált nőzni de folyamatosan lepattintották. Soha nem jött össze neki semmi, sem középiskolában, sem egyetemen, sem utána. Konkrétan egy csók sem. Sajnos nem áldotta meg jó külsővel a természet, sőt, inkább gúny tárgya volt mindenhol. Aztán egy alkalommal megismerkedtek ezzel a hölggyel és kialakult egy bizonyos szimpátia. A srác nagynehezen el tudta veszíteni a szüzességét és némileg belekóstolt a női nem "csodáiba". Persze a nyálcsorgatás még mindig megvan a fiatal, feszes csajok iránt, némileg még mindig próbálkozik náluk de folyamatosan falakba ütközik. A maga korosztálya tehát nem tud szóba jönni. Viszont annak érdekében hogy valamennyicske szexhez jusson, kénytelen ezt a nőt szórakoztatni, a 190 ezres nettóját szinte teljes egészében reá költeni. Meglehetősen elrettentő példának gondolom. Másrészről azt pedig méginkább, hogy a srác próbálna a saját ízlésének megfelelő nőt választani (noha az ízlése kb. a Palvin Barbiknál indul...) de ugye itt labdába nem rúg. Az anyagi erőforrásait a nőre pazarolja, a minimális szex reményében.



Kérdésem, valóban ez lenne az egyetlen lehetőség? Ha a prostikat nem vesszük opciónak, akkor mást nem tud csinálni egy előnytelen külsejű férfi?


2020. nov. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
190.000 Ft nettóval eleve esélytelen a csinos nőknél, előnytelen külsővel meg pláne. Szerintem a prosti olcsóbb verzió lenne, de úgy néz ki hogy ő a tartós szexet akarja egy nővel... nézőpont kérdése. Ismerek hasonlót szituban lévő embert, foggal-körömmel ragaszkodik a már kiélt '40-es anyukához, mivel stabil szexet kap tőle anyagi erőforrásokért cserébe. Ilyen az élet.
2020. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hmmm, hát ha még egy egyetemi buliban se tudott megdöntetni egy nőt se - ahol köztudottan kb. csak az nem dug akinek nincs nemi szerve - akkor ott tényleg probléma van. Ha jóképű lenne akkor felszedik úgymond a nők és viszik magukkal szexelni, de úgy néz ki hogy tényleg nagyon tsunya lehet :(
2020. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de annyira kétségbeesettek, hogy ezeket a megoldásokat fogják használni. Én is így vesztettem el egy barátomat, nagyon szenvedett már hogy mindig visszautasítást kapott, pedig mindent megpróbált. Végül neten találkozott egy lelki roncs lánnyal, pozitívum hogy nem voltak gyerekei, de elképesztő feldolgozatlan traumái viszont igen. Minden pénzét rá és a családjára költi, felújítja a házukat, az alkoholista apa közben heverészett a kanapén.


Egy ideig beszéltünk, de aztán teljesen elnyelte és minden másodpercben rá figyel, megszűnt körülötte minden más. Szomorú történet, de nem egy ilyen van, tényleg a kétségbeesés és a szenvedések kihozzák belőlük ezeket.


Opció lenne:


- egyedül maradni (semmi baj nincs ezzel)


- egészséges lelkületű nővel összejönni (nem a netes felületeket erőltetni, ahol a külső a lényeg, hanem ismerősi körökben próbálkozni)


- ha össze is jön lelki problémással, nem leborulni elé és mindent neki adni


Mindenki maga választja viszont, hogy hogyan akar élni. Az ő döntései, az ő élete.

2020. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha infomérnökként 190-et keres, és szűz is, akkor ez egy kretén!!!
2020. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sorstársak vagyunk a sráccal, bár én nem mérnökinfós vagyok (ennek ellenére egy picivel többet keresek nála így is, szóval nem tudom, ő ezt hogy csinálja). Sokat gondolkodtam, és arra jutottam, hogy... sajnos igen. Vagy ez, vagy valami hasonló korú, viszont -má' bocs a megfogalmazásért, de- a legalsó rétegből való nő, esetleg a kettő együtt. Még egy lehetőség egy kibírhatatlan házi sárkány. Pick your poison. És a legszörnyűbb, hogy nincs kiút ebből a helyzetből, a vége vagy egy örök élet szűzként leélve, vagy egy vonzalmak nélküli érdekkapcsolat, ami legalább lehet, hogy szintén teljesen szexmentes lesz.
2020. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínű én is erre a sorsra jutok... 20F


#2 nem kell ahhoz feltétlen csúnyának lenni, hogy ne kelljél senkinek...

Én pl. nem vagyok csúnya, kaptam ezzel kapcsolatban pozitív visszajelzést is (NEM csak anyucitól), de egyszerűen, nem tudom miért, nincs semmi szexuális kisugárzásom.


Itt az oldalon megírták, hogy valószínű azért, mert feminin az arcom. Nyilván a dumámmal, személyiségemmel is baj lehet, de ezt ezen az oldalon úgyse fogja tudni megítélni senki, és nem is kell.

2020. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!