Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha valaki 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki 23 éves koráig nem tudott "összeszedni" egy nőt sem akkor már inkább csak az előnytelenebb kinézetű nőknél lehet esélye?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Még náluk se. Elkönyvelnek lúzernek, barinőkkel megy a röhögcsélés.
2020. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Agnarr válasza:
94%

Te jó ég, dehogy. A probléma inkább ott van, hogy skatulyázod őket. Természetesen van, hogy az embernek nem tetszik a másik, de ha előre így tekintesz rájuk, hogy vannak a bombázók meg a selejt, akkor magad alatt vágod a fát. Ezzel a hozzáállással egy csomó klassz lány esélyeit veszed el, aki talán nem egy misz junivörsz hángöri, de attól még szép és biztos, hogy megérne egy próbát. Ezzel a hozzáállással az ember a figyelmét csak a felső 10%-ra, az abszolút cicababákra fordítja, akiknek eszelős elvárásaik vannak sokszor, és ezért nagyon nehéz megszerezni a figyelmüket.

Másszóval, egyáltalán nem baj ha eddigre még nem jött össze, és nem azt mondom, hogy adj esélyt azoknak is, akik ellenszenvesek, de minél inkább szűkíted a lehetséges lányok számát, annál valószínűbb, hogy még 23 évig nem jársz sikerrel.

2020. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Neked még ott se.

Szerencsétlen:D

Inkább nézz magadba.

2020. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Agnarr válasza:
59%
Szerintem segítséget vár a kérdező, és nem pedig ilyen bántó megjegyzéseket.
2020. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2-es, akkora zöld pacsit adnék ha lehetne 👍
2020. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Agnarr válasza:
Köszi, amúgy Agnarr vagyok. Nincs kiírva?
2020. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ki van írva csak nem figyeltem.
2020. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nem, ha van elég pénzed bármelyiket megkaphatod bármikor, mondjuk a pénznek látszódni is kell, óra-autó-ház stb.
2020. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én kitolódni látom a tartós-vagy éppen bármilyen párkapcsolatok kialakulását. Nemrégiben pont erről elmélkedtünk a párommal, (harmincasok vagyunk) hogy egyre kevésbé látjuk a mostani fiatalok közt azt, amilyenek mi voltunk. Én 18 évesen már 2 éve együtt voltam az első szerelmemmel ami tartott 6 évig, a testvérem most 18, de semmi nem jön össze neki, az első randi után általában nemet kap, pedig ezt minden elfogultság nélkül mondom, hogy nem egy csúnya srác, hiszen akkor az elsőig sem jutna el, hiszen először belemennek a lányok, elmennek randira (a személyesen elhívottak is, nem csak az internetes képet látottak). Mivel kamasz, vagy tekinthetjük fiatal felnőttnek nem igazán mesél semmit, harapófogóval kell kiszedni belőle két szót is, nem tudjuk megállapítani, hogy mi lehet a gond, hogyan viselkedik, ami a lányoknak ennyire nem jön be.

Kérdeztem tőle a minap, hogy a korosztályában - volt általános, jelenlegi szakközép - van e bárki akinek minimum fél éve tartó kapcsolata van, és azt mondta, hogy egyetlen valakinek.

A mi időnkben ilyenkor már azét jóval többünknek volt tartós/tartósabb kapcsolata, akár fiúkról akár lányokról beszélünk.

Úgyhogy szerintem semmi pánik, ez egy kicsit furcsább generáció, oké, te valahol a tesómék és közénk esel korban, de szerintem az érzelmi intelligencia kialakulása valahol elmaradozott nálam 5 évvel lejjebb.

2020. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Amilyen "kapcsolatok" vannak mostanában háát..

Még akár össze is teheted a két kezed, hidd el sokat nem veszítettél.

Különben meg senkinek semmi köze hozzá, a te életed.

De ha zavar és bárki gúnyos megjegyzést tesz, vágd orrba őket!

2020. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!