Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek olyan facebook-os társkereső csoportokat, ahol a tagok valóban társat is keresnek, ahol nem like-vadászok vannak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 08:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ismertek ilyet???
2020. nov. 16. 08:19
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy nincs. Az tény, hogy a társkeresők eléggé gázak lettek a 2000-es évek végével, de nem igaz, hogy facebookon nincsen egyetléen olyan coport, ahol a nők akarnak is -nem elérhetetlen- társat és vannak értékeik is és ismerik még a hűséget...
2020. nov. 16. 09:00
 3/16 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki nézi ezt a kérdést és mondjuk eltelik pár hónap vagy év és nem emelném ki, legyen oylan kedves írjon privát üzenetet, hogy hol keressek, köszönöm!!!
2020. nov. 16. 09:02
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Én eddig csak olyat láttam, ahol kamu profilokkal operáltak a csoport gazdái (a neten megtalálható stockfotós nők képei, 2 hetes accountok 0 ismerős, 0 poszt).


Meglepne, ha lenne olyan, ami tényleg működik, de próbáld ki a FB saját randi appját.

2020. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
inkább nem, míg nem kapok megerősítést, hogy van oylan működő csoport/más netes program ami működik és vannak regisztrálók akik KERESNEK is.
2020. nov. 16. 09:36
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
A nők egyáltalában nem szorulnak semmiféle társkereső csoportra, oldalra, applikációra, bármire. Innentől kezdve értelemszerűen nem létezhet olyan csoport, amit keresel.
2020. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan keresnek társat okoska? Ne mond már el azt nekem, hogy nekik nem kell társkereső, mert minden sarkon áll egy férfi nekik...
2020. nov. 16. 14:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kell. Rájuk írnak alapból. Keress, írj rá, aztán vagy szerencséd lesz vagy nem.
2020. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké, de még mindig nem tudom hol keressek...
2020. nov. 16. 17:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát én úgy értettem fb-n kinézel egy neked szimpi csajt, aztán ráírsz csak random.
2020. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!