Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne abbahagyni a társkeresőzést?

Figyelt kérdés

Sose volt még párkapcsolatom és szűz vagyok.

Élőben nemigazán szoktam próbálkozni csak úgy bele a vak világba, túl kockázatosnak tartom.


Jobb híján így maradt a társkereső(pl:Tinder), sikerült már jónéhány hosszabb beszélgetést és randit összehozni onnan. Az elv az hogyha nem kezdenek el azonnal ignorálni vagy nem nagyon passzívak akkor minél előbb személyes találkozót csikarok ki. Egyrészt gondolom sok más pasival beszélgetnek és nem akarom, hogy megelőzzenek, másrészt az sem jó ha az online beszélgetés elhal mire elhívnám.

Eddigi statisztikáim a személyes találkozások alapján:

- 7 lány volt akivel nemigazán illettünk össze, ebből 4x lettem offolva én, 3x meg én offoltam(tudom nem vagyok olyan helyzetben, hogy nagyon válogassak, de ha egyszer 0 vonzalom van élőben...nem hiszem hogy bárki is nagyon elégedett lenne hosszú távon)

- egy volt aki össze-vissza hazudozott, és csúnyán átejtett

- és volt még kettő aki nemrég volt túl egy több éves kapcsolaton aztán nemigazán tudta rajta túltenni magát és emiatt ellettem utasítva végül

- három olyan volt akivel csókolózásig eljutottam, de tovább aztán már nem

- 17-29 év közöttiekről van szó, én 23 vagyok

- ez nagyjából az utóbbi 1 éven belül, azelőtt is társkeresőztem de találkozásig nemigen jutottam el, élőben meg ugyanúgy nem próbálkoztam mint most


Szóval az leszűrhető, hogy a nagy számok ellenére nemigen jött siker. Főleg, ha hozzá vesszük, hogy kb. csak minden tizedik jött el randira azok közül akiknek én írtam. Vajon csak én nem vagyok elég kitartó vagy tényleg helyes a meglátás, hogy a társkereső nem az én terepem?

Jelen helyzetben ugye máshol nemigen lehet ismerkedni, de gondoljátok, hogy a helyzet normalizálódása után érdemesebb lenne mégis élőben próbálkozni?

Élőben az volt a fő baj, hogy mindig azokat szúrom ki akik foglaltak(mintha az összes normális lány már elkelt volna) vagy akik már előre telibef@snak szinte már mielőtt megszólalnék.



2020. nov. 13. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hagyd abba. Akkor mi marad? Alapvetően mondanám, hogy keress valami hobbit ahol a csajok vannak általában túlerőben, főzősuli, tánc, ilyesmi. Ha konrkétan az adott órán nem is ismerkedsz meg senkivel, akkor is hasznos tudás mind a kettő. Az utóbbival pedig főleg oda lehet pirítani a bulikon, mert nagyon sok férfi abszolút nem, vagy nagyon bénán táncol.

Viszont mivel most idén már egész biztos, hogy minden ilyennek lőttek, és jövőre is ki tudja mikor indul be, kár volna lelőni az online próbálkozást. Nem célszerű csak arra alapozni, de B tervnek sose árt ha a háttérben fut 1-2 appban a profilod, mert sose lehet tudni.

Ez messze jobb arány mint amit én valaha összehoztam, de még én se adtam fel :D szóval te se tedd.

2020. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Van bármilyen sikered a társkersőn?


Ha igen, akkor folytasd, ha nem, akkor változtass.


Ez ennyire egyszerű

2020. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 év alatt 5 match jött össze összesen, szóval egy rossz szavad nem lehet:D
2020. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ez az arány nem is rossz? Én megvoltam győződve, hogy ez sovány eredmény ahhoz képest, hogy mások barátnőt/szexpartnert is találnak sokkal rövidebb időn belül.


A fő probléma, hogy kb a felük vissza sem ír, így egy idő után nehéz újabbakat találni. Ilyenkor általában törlöm a profilom, aztán újra megcsinálom ugyanazokkal a képekkel(alig néhány normális kép van rólam) és leírással. Leginkább csak unalmas ugyanazokat a köröket végigfutni újra meg újra.

Mindazonáltal egyelőre semmiképp sem akarom abbahagyni, főleg mert máshol nemigazán találkozom újabb emberekkel.

2020. nov. 15. 00:49
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Már többel is sikerült élőben találkoznod és abbhagynád? 🤦‍♂️

Ennek tudod hányan örülnének?

2020. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
A hárommal, akiket te offoltál miért nem volt vonzalom élőben?
2020. nov. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te már azzal is előrébb vagy, mint én, hogy a személyes találkozó összejött. Én erről max álmodni merek.


20F, szintén szűz

2020. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ezt miért kell megindokolni? A szexuális vonzalom általában nem egy objektív dolog. Ha olyan a kisugárzása, akár egy 150 kilós bálna is lehet izgató ... vagyis hát vannak olyanok, akik az ilyenekre buknak.

2020. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8: Igen, én is valahogy így vagyok ezzel.

Egyébként vagy nem volt fizikai vonzalom minimális mértékben sem, vagy olyan dolgaik voltak amikkel nem tudok azonosulni(drogozás pl). Szóval úgy gondolom még ebben az élethelyzetben is indokolt lehet a válogatás.

2020. nov. 19. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező azóta eltelt lassan 2 év, lett partnered valahogy?


Látod én nőként vagyok tanácstalan. 26/N

2022. szept. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!