Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek, ha neten túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha neten túl nagy távolságban lévő embereket fogok ki csak?

Figyelt kérdés
Akivel lehetne bármi az túl messze lakik, nálatok hogy van ez bevallaltok akár 150-200km? Vidéki kisvárosban lakom szóval itt nagyin lehetosegem nincs.
2020. nov. 16. 13:49
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Nagyon*
2020. nov. 16. 13:50
 2/38 anonim ***** válasza:
Ismerős szituáció. Ez ellen nem nagyon tudsz tenni semmit, úgyhogy "reméld a legjobbakat", esetleg találj valakit a közelben (bár ez még nehezebb, főleg, ha a környéken kinevezett ideálra kicsit sem hasonlítasz, sem külsőre, sem jellemre). Esetleg költözés, de az azért annyira nem elérhető a magyar viszonyok között.
2020. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Csak x km-es kört állíts be mondjuk Tinderen vagy Badoon és kész. Ne ismerkedj olyannal, aki messze lakik és akkor nincs ilyen probléma sem.
2020. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

3.


Ez akkor bukta, ha kiadja, hogy nulla... Ami az alföld déli részén élve simán elképzelhető például.

2020. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Az a baj akkor alig dob ki valakit ha túl leszukited szinte pár embert csak.
2020. nov. 16. 14:15
 6/38 anonim ***** válasza:
45%
Hát akkor költözz el🤣Most erre mit lehet mondani? Ha a közelben alig laknak és senki nem tetszik, akkor kénytelen leszel vagy távkapcsolatban élni, vagy elköltözni.
2020. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
34%

Az ország egyik legelmaradottabb régiójában lakom (Nógrád megye nyugati részén).

Itt a nap ritkán tűz be a béka s*gge alá. Az emberek menekülnek. A fiatalok nagy része a főváros felé, egy részük más nagyobb városokba, páran pedig külföldre. Kevés a munkahely, sötét a jövő és halva született a remény. Az itt maradt emberek olyan szegények, hogy még lopni sem éri meg nekik egymástól. Internetre nincs pénzük, így ha esetleg marad még itt nő, az ilyen tekintetben teljesen elérhetetlen. Tinderen meg ilyesmin 50km-es körzetben egy lélek sincs. Rosszlányokon 40km az első prosti. Még más apróhirdetési oldalon sem lehet találni nőt ... sem társnak, sem szexre ... még pénzért se. Ez teljesen független mindentől. Nekem hiába jó az anyagi helyzetem .... esélyem sincs. Hiába van 2 faluban is kertes házam, hiába van mellette panellakás, hiába van autóm, hiába van havi 650 ezres fizetésem ... nincs kínálat.

Csak az marad, hogy havi 300E-ből hetente 1x-2x eljárok Pestre qrvázni. Szerintem jobb, ha Te is, kedves kérdező inkább ezt a módszert választod.

2020. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
58%

4: Nem is muszáj 0-nak lennie, elég ha csak rossz a felhozatal.

Nem tehetem, de nagyon szívesen megmutatnám a számomra elérhetők profilját. Iszonyú. Már a képek is. Nem azért, mert csúnyák, én is az vagyok. De süt róluk, hogy valami komoly bajuk van fejben, sörrel "pózolnak", torzak, annyira igénytelenek, hogy arra nem vették a fáradságot, hogy normális háttérrel készítsenek képet (pl. valami park vagy ahhoz hasonló terület mindenütt van, nem kell a retkes, kupis szobát, konyhát, fürdőszobát mutogatni). Akad egy-két kivétel, nekik jellemzően a bemutatkozásuk is rendben van, vélhetően az életük is, épp ezért egekben az elvárásaik...

2020. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Én sem regeltem még be sehová: valahová bepillantottam regisztráció nélkül, de gyakorlatilag sokkolt amit láttam (inkább a halál, mint azok a tagok). Szintén Alföld, csak épp északi régió. Költözni csak emiatt nekem kissé merész húzás volna a közeljövőben; ha fogok is, az nem amiatt lesz, hogy nagyobb eséllyel találkozzak számomra is érdekes férfiakkal. Úgy tűnik, addig viszont beszőnek a pókok.:) Ha véletlenül egymásba botlunk valakivel távolabbról, akkor maradna egy ideig a 150 - 200 km, eleinte legalábbis biztosan.
2020. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
43%

Na már megint egy "Vidékikisvárosbanlakomnincsenittensenkiakiveldughatoksegítsetekplíz!" kérdés.


Ennyi életképtelen embert...

2020. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!