Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a helyzetben én voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Nyári sztori. Megbeszéltük a lánnyal neten, hogy eszünk egy fagyit meg sétálunk a városban, hogy jobban megismerjük egymást.

Találkoztunk, rögtön azzal kezdte, hogy ő éhes, együnk egy pizzát. Mondom oké beülhetünk de én kajáltam otthon mivel azt beszéltük, hogy fagyizunk. Ő kikérte a pizzát, mondom jó akkor én annyira nem vagyok éhes csak valami desszertet kérek meg üdítőket.

Már itt szóvá tette, hogy milyen gáz, hogy ő pizzát eszik én meg semmit. Kb 40 percig voltunk ott, fizettem mindent. Utána még sétáltunk a városban egy fél órát. Másnap ráírtam facebookon, hogy részemről lehetne folytatás. Azt mondta, hogy elég gáz volt a randi, hogy ő ette a pizzát én meg semmit...

Mondom eleve nem az volt megbeszélve, hogy kajálni megyünk de 2. randin mehetünk étterembe is. Utána kb eltűnt.


30F


2020. nov. 17. 15:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Semmi rosszat nem csináltál, Veled minden rendben!
2020. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök rendes vagy, hogy fizetted még a pizzáját. Ő a hülye.
2020. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Ezért nem szabad egy éhenkórász ingyen zabálását sem megfinanszíroznod amíg nem nyújtott semmit az ágyban. Lehúzott ez a hárpia. Remélem tanultál belőle.
2020. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő totál kattant volt, te jó ég:((
2020. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ő volt a gáz. Randi örvén potyázott a te kontódra egy pizzát, majd lekoptatott.
2020. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát aki ilyenen kiakad, hogy a másik miért eszik/nem eszi, azt jobb is, ha hagyod a fenébe :D

Ez lenne a legutolsó dolog, amit szóvá tennék. Felnőtt ember vagy, ha nem vagy éhes, nem eszel, feltételezem el tudod dönteni magadnak :D

32N

2020. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!