Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a helyzetben én voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Nyári sztori. Megbeszéltük a lánnyal neten, hogy eszünk egy fagyit meg sétálunk a városban, hogy jobban megismerjük egymást.

Találkoztunk, rögtön azzal kezdte, hogy ő éhes, együnk egy pizzát. Mondom oké beülhetünk de én kajáltam otthon mivel azt beszéltük, hogy fagyizunk. Ő kikérte a pizzát, mondom jó akkor én annyira nem vagyok éhes csak valami desszertet kérek meg üdítőket.

Már itt szóvá tette, hogy milyen gáz, hogy ő pizzát eszik én meg semmit. Kb 40 percig voltunk ott, fizettem mindent. Utána még sétáltunk a városban egy fél órát. Másnap ráírtam facebookon, hogy részemről lehetne folytatás. Azt mondta, hogy elég gáz volt a randi, hogy ő ette a pizzát én meg semmit...

Mondom eleve nem az volt megbeszélve, hogy kajálni megyünk de 2. randin mehetünk étterembe is. Utána kb eltűnt.


30F


2020. nov. 17. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem te voltál a hibás. Ha pedig szerinte emiatt gáz volt a randi... akkor szerintem felejtős, legalábbis nőként ezt mondom :)
2020. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Valami bolond lehetett :(. Igazából az ő viselkedése volt gáz, nem pedig a randi.


"Már itt szóvá tette, hogy milyen gáz, hogy ő pizzát eszik én meg semmit."


Egy ilyen után miért akartál folytatást?

Örülj, hogy nem lett belőle semmi.


Eszembe nem jutna ilyet mondani egy randin. Főleg, ha a másik fizeti az ételemet. Eszem megáll.

27L

2020. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Semmi rosszat nem csináltál. Ő volt a gáz, ahogy korábban is írták.
2020. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

Örülj hogy ennyivel megúsztad.

Őrült liba...

2020. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez mennyire tipikus. Már a leírásból lejon, hogy a csaj totál debil, de azért te akarsz folytatást. Minek? Ennyire jól nézett ki?.....
2020. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem nézett ki rosszul.

De akkor jobb is, hogy így alakult.

2020. nov. 17. 15:58
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem nézett ki rosszul. OKÉ. De a viselkedése és a belső tulajdonságai nem számítanak?


Ne haragudj, de ha ilyen beszólás után még akartál volna folytatást, akkor veled is probléma van.

2020. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is rögtön az ugrott be, ami az 5-ösnek.

Eszembe nem jutna így vagy az ezen az oldalon olvasható többi történetben leírt meredek, beteg módokon viselkedni. Mégis erre van kereslet, az ilyenen agyalnak, egy esetleges folytatásban is gondolkodnak, engem meg levegőnek néznek. Mondjuk én ronda vagyok. Ennyit arról, hogy a férfiaknak egyáltalán nem vagy csak alig számít a kinézet.

2020. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A randi többi részén egész jól elbeszélgettünk, nem csak a külső számít. Én adtam volna esélyt egy 2.-ra.

De hozzátenném, hogy előtte 1 évig meg nem volt senkim.

2020. nov. 17. 16:09
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem te voltál a hibás, ez valami retardált volt.
2020. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!