Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány csalódás ért ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány csalódás ért ebben az évben, úgy érzem, hogy nem tudok újra szerelembe esni. Fontos számomra a család, gyerek. El fog múlni ez az érzés és fog jönni egy szerelem valamikor? A sport segít ebben is? (szerelembe esés) Vagy menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Akik hasonlóan érezték már, hogy nem fognak tudni szerelembe esni, hogy alakult a sorsotok?

2020. nov. 20. 19:53
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Nekem úgy alakult, hogy a napi fogyasztàsom felemelkedett 3,5decire.


Emellett próbàlok legalàbb itt tàrsasàgot keresni (néha sikerül is).


A sajàt dolgaimmal foglalkozok, amik max ideig-óràig vonjàk el a figyelmem arról a méltàn egyszerű tényről, h egyedül vagyok, mint a söprűnyél a sarokban.

2020. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor szakítottatok? Mi volt az oka? Te is úgy érzed, nem leszel újból szerelmes?
2020. nov. 20. 20:07
 3/8 Noren1989 ***** válasza:

Tavaly júliusban.

Én konkrétan azt tudom, hogy az egységcsomagom nem a legjobb a piacon, és a korom miatt rövidesen vàlasztàs elé kerülök.


A szerelem szele megcsapott kb 3hónapja, de csak egy szimpla merevedéssel kevertem össze 🤔

2020. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak 30 vagy, van bőven időd.
2020. nov. 20. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni. :) De egyrészt nézz szembe a történésekkel, másrészt tanulj belőle. Vedd sorra, mi volt, ami rajtad múlt, mi az, ami nem.
2020. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Noren nem akarsz leszokni a szeszről amúgy? Nem csesztetésből, komolyan kérdezem.
2020. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:

Többen kérdezték màr. Igazàból beépítettem a napjaimba és a gyk-n felül ez az egyetlen függőségem.

A korai halàlt màr elkönyveltem, veleszületett szívizom elvàltozàsom is van, gràtiszban.

2020. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Ha meggondolod magad, meguntad az önsajnálatot és változtatnál, akkor írj nyugodtan, tudok megoldást. :)
2020. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!