Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ismerkednétek olyan 28 éves nővel, aki szolgálati lakásban él, mert nem tud kifizetni egy albérletet?

Figyelt kérdés
Óvónőként dolgozik, nagyon szereti a gyerekeket.

2020. nov. 22. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
persze, hol és mikor találkozunk? :) f/27
2020. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Elég szomorú, hogy ma Magyarországon egy óvónő egy nyamvadt albérletet nem engedhet meg magának... emiatt semmiképp ne érezd rosszul magad, sokan nem tudnak kifizetni egy albit. Amúgy ha valakivel összejössz és komolyra fordul a dolog, akkor ki tudtok ketten venni egyet, szóval ez semmiképp nem kell kizáró ok legyen.
2020. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Biztos,hogy azért lakik szolgálati lakásban mert nem tud kifizetni egy albérletet? Egyértelmű,hogy a szolgálati lakásért is kell fizetnie, ebben biztos vagyok. Kedvezőbb persze mint az albérlet.


Ha nekem lenne arra lehetőségem - és gondolom ezt sokan így gondolják-,hogy szolgálati lakást vegyek igénybe, jóval kedvezőbb árért, egyértelmű,hogy azt választanám a drága albérlet helyett.Ha egyedül él, 28 éves, nem kell még tartósan letelepednie, így gyűjtögethet a saját lakásra.

2020. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Simán. Sajnos 2 nagy baj után anyagilag most jövök helyre 34 évesen. Talán együtt haladnánk valamire az életben,gondolom nem nézne le. Pasi létemre az unoka testvéreim gyerekeit imádom.
2020. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noren1989 ***** válasza:
93%
Ha képek alapjàn szimpatikus, én hallgatnék a szivemre 😚
2020. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Nem, mert én nem szeretem a gyerekeket.
2020. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Én is szegény vagyok, szóval miért ne? Annyi, hogy nekem öröklés révén lesz lakásom, de ez pont egy olyan "mód", amiről jobb nem beszélni.
2020. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%
Tamogatast ne varj de szivesen felmaszkalna az összes
2020. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez valakinél kizáró ok?

Én nagyon szívesen ismerkednék,aztán majd látnánk működnek e a dolgok?

Ha igen akkor nyilván folyt köv.

Szerintem ez a dolog nem befolyásolja semmiben sem az embert.

Sajnos nekem kevés esélyem lenne nálad mivel 22 éves vagyok, sok nőnek ez kizáró ok,részben meg tudom érteni őket de azért egy esély mindenkinek járna.

2020. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%

Privátba tudsz küldeni képet magadról?

Írhatnál magadról is.

Szívesen el mondom a véleményemet.

2020. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!