Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nagy eséllyel sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagy eséllyel sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Suliban nem találtam. Mostmár dolgozom, de itt sincs lehetőségem. Neten sem tudtam találni, sokat próbálkoztam ott. Élőben nem szoktam ismerkedni. Azt érzem sosem fogok hozzám hasonló nőt találni akivel megértjük egymást, és boldogak lehetünk.

Nem tudom hol találhatnék barátnőt, főleg olyat akivel tényleg egymáshoz valók lennénk, és hosszú távú lenne a kapcsolat.


2020. nov. 23. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel sosem.
2020. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig általad kiírt kérdések alapján te a kölcsönös, oda-vissza kommunikációra (ún. "információCSERE") neten sem vagy képes. Ezek után áruld már el, hogy miről szólna számodra A VALÓ ÉLETBEN egy párkapcsolat? Mert az szép és jó, hogy itt ábrándozol, stb., de minden emberi és párkapcsolat alapja a KÖLCSÖNÖS kommunikáció.
2020. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, valószínű nem lesz jobb a helyzet. Vagy kimész a komfortzónádból, ami nem feltétlenül fogja megérni, vagy elfoglalod magad mással.


Nem befolyásolni akarlak, csak a véleményemet írom le: SZERINTEM a mai nőkért nem éri meg.

2020. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Badoo bejött, próbáld meg
2020. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talalni nem lehet. Keresni igen. De addig is volna meg par dolog, amire ra kene gyurni.
2020. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne is folytasd. Gondolom gátlásos vagy, nagy adag önbizalomhiánnyal, szorongással, félénkséggel kiegészítve. Igen, ezzel a kombóval így együtt garantált a sikertelenség.
2020. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!