Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos hogy ezt megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ezt megaláztatásnak éltem meg?

Figyelt kérdés

Anotalkon (beszélgetős oldal) beszélgettem egy lánnyal. Órákon keresztül beszéltünk, hihetetlenül jó hangulatban. Nagyjából 3 óra beszélgetés után (nagyon eltelt az idő, szinte alig vettem észre, olyan mélyen beszélgettünk) képet kértem tőle. Küldött kettőt is. Tüneményes volt... Igazi gyönyör. Hosszú szőke haj, kék szem, vékony alkat, kerek nagy cici. 10/10 nálam. Utána én is küldtem képet neki, de gondoltam beugratom kissé. Egy olyan fotót küldtem ahol egyik haverommal vagyok rajta, én ülök jobb oldalt, haver bal oldalon és megkérdeztem hogy "na vajon szted melyik vagyok én? ☺️" erre ő: "uuuuu tuti a bal 🥰😍"


..........


Na itt éreztem hogy jókora öngólt lőttem. Nem vallottam be egyből, illetve úgy tettem pár percig mintha valóban ő lennék. Megkérdeztem hogy és mi lenne ha nem a bal oldali srác vagyok hanem a másik? Erre ő: "Hááát... Őszintén megmondom nagyon nem az én kategóriám a jobb oldali pasi, túl nagy a feje és nekem a mosolya se jön be"


Na itt már felforrt az agyam és megmondtam hogy sajnálom, de én a JOBB OLDALI FÉRFI vagyok és küldtem pár képet még magamról, előnyösebbeket. Természetesen menthetetlen volt a helyzet, miután a további fotókat is elküldtem mindössze "🙂" válaszokat kaptam, majd az igazság kiderülése után 5 percet maradt bent a beszélgetésben. Tehát az, hogy 3,5 órán át tökéletes lelki tarskent beszéltünk és totálisan egy hullámhosszon voltunk SEMMIT NEM JELENTETT neki és kilépett.



Na igen ám, de én a keresztneve, életkora és az egyetem alapján ahova jár megtaláltam Facebookon. Írtam neki. Válasz kb. 5 percen belül: "Erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni." Tiltott. Instagramon szintén. Brutális. Mintha kivégzett volna. Már csak azzal tett volna jobbat ha elkéri a haverom nevét hogy vele beszélgessen és később feküdhessen be alá.



Összegzésként: elég elkeserítő látni hogy a gyermekkori testi-lelki jóbarátaidat imádják a top nők, te meg le se vagy 💩-va. Elég visszataszító és bicskanyitogató érzés. Többek között ezért utálok ezzel a haverral szórakozóhelyekre menni, mert minden nő őt találja meg, míg engem elhajtanak, pasijaikkal (akik nem is léteznek) fenyegetnek stb.



Hasonló sztori valakinek? Más is felfedezte már milyen nyomorult érzés amikor a legjobb haverod kell a nőknek és halomra dugja őket te pedig késői szűzként legfeljebb álmodozol?


2020. nov. 24. 12:52
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Oké, és? Kihisztizted magad?
2020. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%
3,5 óra beszélgetés SEMMIRE nem jogosít fel. Semmire. Igaza volt, hogy letiltott, egy 5 éves érettebb nálad.
2020. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Mi ebben a hiszti? Volt egy kérdés, választ kértem, nem köpködést.
2020. nov. 24. 12:58
 4/46 A kérdező kommentje:

2


Miért volt igaza? Maximum beszélgetni se lettem volna jó?

2020. nov. 24. 13:01
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem ilyen éles a különbség a legjobb barátommal. Igen ő a jó pasi külsőre és dumára is, de én sem vagyok totál szerencsétlenség. Most is van barátnőm, voltam már pár lánnyal.


Nehéz erről beszélni, nekem sem jó érzés összehasonlítani magam vele, mert mindig több csajnak és jobb csajoknak tetszik, mint én. Ezt aki nem élte még át rendszeresen, az nem érti meg. De ettől még ha nem hasonlítgatom magunkat egymáshoz, én is tudok boldogságot teremteni a saját életembe

2020. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

"3,5 órán át tökéletes lelki tarskent beszéltünk"


Na persze. Hogy ki a lelki társad hosszú idő után derül ki.

2020. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
96%

Itt egyedül te alázod magad. Játszmáztál, veszítettél, figadd el. Legközelebb majd őszinte leszel és nem szívózol.

De amúgy már ki is bújt az incel mentalitás. Óóó jó csaj nagy cicikkel, máris lelkitársak vagytok. 1 perc múlva meg kvázi lekurvázod, amiért neki te nem jössz be.

2020. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
25%

Ez van, a nőknek...khmm lányoknak kb. 25 éves korig CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külső számít és az anyagiak, 25 után kezd átfordulni abba az irányba, hogy az anyagiak lesznek egyre inkább mérvadóak, 30 felett meg szinte kizárólagos.

Ezt most te is láthatod a saját példádon.

2020. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

7


Nem kváztam le, bár jogos lenne. Amint nem tetszem neki már mit sem ér az egész. Anno olyan is volt akivel 1 hét chat, telefonbeszélgetés után jött a képcsere. Ugyanúgy tiltást kaptam csak.

2020. nov. 24. 13:07
 10/46 A kérdező kommentje:
Közel 30 éves szűz férfiként egyre nehezebben viselem ezt, míg a haverjaimnak nem telik el úgy nap hogy ne szexeljenek...
2020. nov. 24. 13:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!