Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a világban a sok erőszak/gyűlölet/frusztráció a társkeresési kudarcokból/megaláztatásokból és tartós szexhiányból ered?

Figyelt kérdés
Ronda/alacsony/gebe/kövér pasik akik súlyos éveket élnek át intimitás, szex vagy akár csak egy-egy nőtől kapott bók és velük való kellemes társalgás nélkül. Duzzad bennük a frusztráció, a magasságból/péniszméretből eredő gyűlölet minden egyes elutasítással vagy tapasztalva, hogy a magas jóképű társaiknak semmit nem kell megtenniük azért, hogy nőt kapjanak. Folyamatosan bomlik a személyiségük, de az ösztönök továbbra is dolgoznak. Az eredmény: nemi erőszak, gyűlölet, romlott erkölcs. A gátlások, etikai/erkölcsi normák megszűnnek. Következmény: Labilis emberek súlyos tömege. Nem akarok a politikába nagyon belemenni, de az sem lehet véletlen, hogy pont a nőket nagyon konzervatívan szabályzó iszlám világban a legkomolyabb az erőszak, az ázsiai népek (akik köztudottan kisfarkúak) körében pedig az aberráció ölt nagy méreteket (pl.: a japánok párkapcsolattal/munkával kapcsolatos felfogása vagy a thaiföldi shemale-ek). De magamból is kiindulhatok. Alacsony, sovány, kisfarkú és ronda antiférfi vagyok. Húszas éveim közepére depressziós lettem, megkattantam és óriási gyűlölet/frusztráció alakult ki bennem, mert soha egy nő sem vonzódott irántam és ennek az lett az eredménye, hogy ma már a nőkkel egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, a szemükbe sem nézek és utálom az egész világot. Ti hogy látjátok ezt a jelenséget?

2018. ápr. 4. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Túlpörgöd.
2018. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

szerintem mindenkinek vannak ilyen napjai ha régen van egyedül vagy sohasem volt senkije, főleg ha kimozdul és tesz is azért, hogy legyen és épp ellenkező a hatás nos az legyen akár hány diplomás az illető és anyagilag legyen akármilyen jó a helyzete az mindenkit ki készít...


van amit nem lehet pénzel vagy ésszel(logikával) elérni... (persze legyen valaki olyan ronda és hülye és pénztelen ha sikereiben van a jó duma akkor sikere van)

pénzért max szexet vehetsz de nem többet....

2018. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%
Az emberek (nők és férfiak egyaránt) felszínes attitűdje, hozzáállása, kapkodása frusztrál, ahogyan egymásba "beleszeretnek", majomkodnak FB-on, gúnyolódnak az egyedülállókon, majd másfél hónap múlva szétválnak, de alig pár nap múlva mind újra másik kapcsolatban játssza el ugyanezt. A nők kétszínűsége, hülyének nézése is elképesztően zavar, amikor ugyanaz a nő panaszkodik neked, hogy normális férfi nem létezik, akire ő annyira, de annyira vágyik, és ismételten összeszűri a levet egy mocskos görénnyel. A külső adottságaimnak ezekhez semmi köze.
2018. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem csak társkeresési, hanem mindenféle kudarcokból és megaláztatásokból.
2018. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg indokot gyártasz arra, miért szar neked és jajj mocskos világ, miért nem jár alanyi jogon a punci meg a szeretet. Az a helyzet, hogy hülye, ostoba, ronda és barom embereket is látni nővel bőven.


Akinek tényleg senki nem jön össze, ott valószínűleg az illető fejében van a legnagyobb gáz. Nincs körülmagyarázás meg mellébeszélés, ezt így hidd el nekem. Ugyanis akinek legalább csak a személye szerethető, az előbb-utóbb talál valakit, ha igazán odateszi magát. Nem azt mondtam, hogy az öledbe ugrik valami topmodell, de valakit. Akinek így se megy, nos valószínűleg nem szerethető a személyisége. Talán épp azért, mert árad belőle a gyűlölet, fröcsög arról, milyen szar a világ és az ember életkedvét is elveszi. Meg úgy elég pszichopata módon tudnak megnyilvánulni az ilyen emberek.


Az a helyzet, hogy senki se köteles összejönni veled. Foghatod rajtad kívülálló dolgokra, de a végeredmény az lesz akkor is, hogy ez csak mentegetőzés. Ha senkinek se kellesz, a személyiségeddel lesz a gebasz. Nem a nők hibája, ha nem kellesz nekik. És a farokméreted sincs a homlokodra írva. Ha nem a farkadról készült képeket küldözgeted, nem fogják tudni.

2018. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Őszinte leszek, bár nem fogjátok értékelni.


Nő vagyok, egész 10-es, 20-as éveimben kövér voltam. 35 feletti BMI. Soha nem éreztem úgy, hogy nekem alanyi jogon jár egy helyes pasi - igen, nekem is a helyes pasik tetszettek. De nem lepődtem meg, ha a szép lányokat választották. Mindenkinek a szép tetszik. A "saját kategóriámnak" sem kellettem. Öreg néniken kívül senki nem mondta, hogy szép vagyok.


Nekem sem tetszett, amit a tükörben láttam, és ha valaki érdeklődött volna irántam, baromira nem mertem volna megcsókolni se, mert nem tetszettem magamnak. Hogy tetszhettem volna másnak? Ezt nagyon nem értem a legtöbb férfiban. Én vagy elfogadtam, hogy kövér vagyok, és aszexuálisként viselkedtem vagy tettem azért, hogy vonzóbb legyek elsősorban magamnak. Hogy tetsszen az, amit látok, és ha valaki másnak is tetszik, elhiggyem, hogy tényleg tetszik neki, nem csak egy meleg lyuk vagyok.


És nem utáltam meg a férfiakat, mert van bennem empátia, mindenkinek az kell, aki tetszik neki. Nem vagyok az a nagyszájú picha, aki rezegteti a háját, hogy fogadj el így, ahogy vagyok. Nem bántok emiatt senkit. Próbálok jobb ember lenni kívül és belül. Az életemért én vagyok felelős.

2018. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És akkor szerinted mi a megoldás? Minden nőnek kötelező lenne lefeküdni a férfiakkal, akkor is ha nem akarják, csak hogy megnyugtassák őket? Rengeteg lány van akivel ugyanilyen csúnyán elbánik az élet és a többi ember, mégsem mennek általában erőszakolni meg iskolákba lövöldözni vagy terroristának. A testi adottságokról meg aztán tényleg nem tehet senki, se te, se a nők.
2018. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kesergés helyett ideje valami jót tenni másokkal! Nem sajnálod az időt az önsajnálatra? Rengeteg ember van, aki sokkal sokkal rosszabb helyzetben van nálad. Menj és segíts a beteg gyerekeken, árvákon, hajléktalanokon, betegeken.

Fszságokra pazarlod a drága időt.

2018. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 8 as. Segíts másokon, adni boldogságot ugyanolyan jó mint kapni! Én megtettem és valóban így van. Valamint keress magadnak valami izgalmas hobbit, nem mindennapit! Ez is sokat segíthet, és kikapcsol.

Egyébként van abban valami amit írsz, hogy a fenébe ne vágyna az ember szeretetre, társra, szexre, belénk van kódolva. Ez normális.

De ha belesüppedsz a depresszióba, és csak ezen kattogsz, egyre rosszabb lesz! Változtass, próbáld meg amit írtam, meglátod jobb lesz.

2018. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!