Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen embernek mi baja van? Mit várt volna el? 19/F

Figyelt kérdés

Alapvetően pozitívak a tapasztalataim a nőkkel való ismerkedés terén, nagyon sok intelligens és értelmes lányt ismertem már meg mind élőben és mind társkeresőn. Szerencsére elég jól szűrök, és ritkán kezdek el beszélgetni kellemetlen emberekkel.


Viszont egy társkeresőn múltkor véletlen pont kifogtam egy ilyet, és egy ideig beszélgettünk.


Volt fent a csajnak három képe, mindhárman a kutyájával volt, neki nem is lehetett látni csak a fél arcát, és annyira nem is tetszett ez alapján, de naívan azt gondoltam attól függetlenül még egy értelmes beszélgető partner lehet. Ezért rá írtam, megdícsértem a kutyáját, mert szeretem a kutyákat.


Megkérdezte hogy telt a napom, elmondtam, majd én is megkérdeztem hogy hogy telt neki, elmondta aztán egyből egy kérdés: "Mi fogott meg bennem?"


Önmagában ezzel a kérdéssel semmi bajom nem volt, de nem értettem hogy mi fogott volna meg benne amikor csak 3 mondatot váltottunk eddig, a képein ő szinte alig látszik, és még bemutatkozása sem volt. Írtam neki hogy általában mindenkit jobbra húzok a társkeresőn, mert szeretek beszélgetni emberekkel, nincs különösebb ok amögött hogy rá írtam.


Erre a válasza az volt hogy "Hát ez elég lehengerlő.." Kérdeztem miért, és azt írta ő ettől kicsit megfontoltabb. Leírtam neki, hogy egy ilyen internetes társkeresőt nem kell annyira komolyan venni, attól hogy mindenkit jobbra húzok, nem azt jelenti hogy ilyen összevissza dugó ember vagyok, egyszerűen szeretek megismerni új embereket, stb. (Normális stílusban és kedvesen beszéltem vele végig)


Erre azt válaszolta, hogy neki nem ezzel van a problémája, hanem azzal elégedetlen amit MI férfiak produkálunk. (Megértem hogy elégedetlen a férfiak többségével, de én nem is produkáltam semmit, csupán néhány mondatot váltottunk eddig) Elmondta hogy sokan irreális elvárásokkal sorozzák őt, és hülye kérdéseket tesznek neki fel hogy akar-e gyereket, mit dolgozik, és teljes alakos képet kunyerálnak. (Én egyiket sem csináltam, és semmi elvárásom nem volt felé. Szóvá sem tettem hogy nem látszik annyira a képen, mert nem is az érdekelt elsősorban.)


Emellett még azt is írta hogy neki nagyon fontos már az ismerkedés elején a kölcsönös érdeklődés, és a "különlegesnek titulált" érzése.


Írtam neki hogy nem is volt annyi információm róla, hogy ez már meglegyen akkor amikor rá írok, írtam hogy én kép alapján nem fogok ítélkezni, és nem is ismerjük egymást annyira. És írtam hogy szerintem a kölcsönös érdeklődés és a szimpátia ismerkedés közben alakul ki két ember között.


Azt írta hogy ő nagyon nem így gondolja, és kérdezte hogy mit várok ettől a társkeresőtől, és ezt írta hogy "Illetve ha nem nyitsz a másik felé, akkor mi a frász fog történni? Ha látod a teljes alakos képemet akkor képes leszel rá?"


Írtam neki hogy szerintem már az is nyitás ha rá írsz valakire, és mondtam hogy nekem nem teljes alakos kép kell, írtam hogy nem kép alapján fogok ítélkezni. (Egyáltalán a teljes alakos képet szóba sem hoztam, csak ő írta hogy ezt követeli tőle mindenki, de engem nem érdekelt.)


Valamiért sértettséget éreztem rajta, pedig nem is írtam rá semmi rosszat, és nyitottan is viselkedtem vele. Nem értettem hogy mit vár el tőlem.


Azt viszont megértettem hogy sokan a társkeresőn eléggé gyökerek vele, és gondoltam erről a témáról tudok kicsit értelmesen beszélgetni vele, de sajnos tévedtem. Megkérdeztem tőle hogy milyen irreális elvárásokkal szoktak általában lenni felé itt a férfiak. teljesen komoly kérdésként tettem fel, nem szarkasztikusan.


Erre a válasza az volt, hogy "Talán nem hiszed el hogy probléma van itt a férfiakkal? Bizonyítékot kell mutatnom?" Erre válaszoltam, hogy nem arról van szó hogy nem hiszem el neki, csak mivel én nem nő vagyok és nem ismerkedem férfiakkal, annyira nem tudom hogy mik lehetnek ezek, ezért kíváncsiságból megkérdeztem hogy kicsit megértsem az álláspontját.


Erre már csak azt írta hogy "Figyelj mi értelme van hogy egy tök idegen lánynak megismerd az álláspontját? Van egy múltam és az ott szerzett tapasztalatom alapján van egy álláspontom. Most kezdjem el neked mesélni az életemet?"


Erre már nem válaszoltam, elfogyott a türelmem, reménytelen esetnek tartottam, és letiltottam.


Eléggé lefárasztott már ennyi alapján is, de gondolkoztam rajta hogy vajon mit várhatott tőlem el, mi volt az ami miatt megsértődött? Az volt a baja hogy nem kezdtem el fanatista módra állszenten dícsérgetni őt? Az első pár mondata normálisnak tűnt, aztán éreztem rajta hogy vérig sértődött azon hogy nem valami varázslatos, romantikus filmbe illő oka volt annak hogy én rá írtam..



2020. nov. 24. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Egri csillagok rövidebb ennél. Mi is a bajod?
2020. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint "akar-e gyereket, mit dolgozik, és teljes alakos kép" hülye kérdések/irreális elvárások? Mik vannak...
2020. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondolom arra akart gondolni hogy sablonos kérdésekkel bombázza mindenki, de konkrétan nem mondta el mik az irreális elvárások
2020. nov. 24. 15:07
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

"nagyon sok intelligens és értelmes lányt ismertem már meg mind élőben és mind társkeresőn."


Akkor miért nem velük foglalkozol? Mentális betegnek, agybajosnak tartod, mégis rajta kattogsz. Miért? Miért?

2020. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tartom annak, csak gondoltam beírtam a hashtagekbe. Tényleg nem kéne gondolni sem már rá, túlgondolom a dolgokat igazad van. Csak érdekelt mások mit gondolnak erről.
2020. nov. 24. 16:51
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Azt,hogy magadat intelligensnek tartod,de még sem tudsz egy problémát megfogalmazni.
2020. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Röviden annyi volt a probléma, hogy amiatt viselkedett sértődötten, mert nem tudtam semmit sem mondani ami megfogott benne.
2020. nov. 24. 17:22
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen rendes voltál, kedvesen beszélgettél vele. Valószínűleg érte valami csalódás, ami frusztrálttá tette, és ezt rajtad töltötte ki, mert annyira nem jöttél be, hogy jópofizzon. Szerintem belefáradt ebbe a netes társkeresésbe, de nem elég bölcs ahhoz, hogy ezt felismerve szünetet tartson.
2020. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
TELJES alakos képet kunyerálnak :D beszarok ez alap.amugy meg elvárások miatt rinyál közbe megkérdezi hogy mi fogott meg benne.
2020. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mm alap hogy kirakjon valaki egy teljes alakos képet
2020. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!