Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hihetetlen ha tetszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen ha tetszel egy olyan embernek akire mindig is vágytál?

Figyelt kérdés
Kivül-belül minden megvan benne amire vágysz és pont te vagy az esete, ő is így lát téged. Miért a kézifék és futás a másik irányba az alap reakció erre?
2020. nov. 3. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Előzetes csalódások sorozata pl.
2020. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ezzel egy újabb csalódás lett létrehozva az esélyét is megszűntetve, hogy most siker legyen.
2020. nov. 3. 11:11
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Mert egész életemben mindössze két ilyen emberrel találkoztam, és nem is igazán hittem, hogy létezik ilyen.

Amúgy én nem kézifékeztem, mert kockázatvállalóbb típus vagyok, de baromi ijesztő volt.

2020. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Velem pont ez történt most. Nem szeretném megszakítani a kapcsoltaunkat, mert tényleg odáig vagyok érte, de ez az egész annyira hihetlennek tűnt/tűnik, hogy tényleg átfutott a fejemben hogy elfussak-e vagy sem. Nagyon ijesztő....
2020. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem futnék el. Örülnék.
2020. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
mert ilyen nincs, mindig olyan nőknek tetszettem, akik rondák. És ha én sportos, tanult vagyok, átlagos arcú, akkor miért kellene beírnem a 100 kilós Gabi nénivel a boltból? 36 F
2020. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 az értő olvasás nem sikerült
2020. nov. 3. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok és arra válaszoltam, mert szkeptikus vagyok, már azt sem hiszem el, amit látok, hogy létezik ilyen (mert eddig sosem volt ilyen)
2020. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben, legyél az.
2020. nov. 3. 12:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert aki ilyen helyzetben és és húzozkodik a kapcsolatoktól, az NEM így gondolkodik, mint te... önbizalomhiányos, negatív önképe van, nem hiszi magáról, hogy az illető ember esete lenne.



Azt állítod, hogy "pont te vagy az esete, ő is így lát téged". Benned megvan a kellő önbizalom ahhoz, hogy így ítéld a helyzetet, akinél meg önértékelési problémák vannak, az sosem fogja így látni...

2020. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!