Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen lefeküdtem egy 62...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen lefeküdtem egy 62 éves nővel.Kapcsolatot szeretne én nem tudom mi volna a legjobb?

Figyelt kérdés

Egy éve ismertem meg néha-néha beszélgettünk.Talán szimpatikusak is voltunk egymásnak,mert mindig nevettünk egymás viccein.Idén nyáron éreztem először mikor egy közös programnál, mintha több lett volna kölcsönös szimpátiánál.

Nem tévedtem, de nagyon lassan közeledtünk.Majd egy hónapja egyszer csak megtörtént.Átmentem hozzá, mert a segítségemet kérte valamiben, és valahogy gyorsan történt minden, de következő pillanatban már a hálójában voltam.

Zakatolt a szívem,mert erre vágytam mindig, de sajnos gyorsan elsültem, mint a győzedelmi ágyú.Nem lett mérges de kínos erre visszagondolnom.Azóta még egyszer lefeküdtünk, és elég rendszeresen írunk egymásnak messengeren.Érdemes hosszabb távra tervezni egy ilyen idős nővel?


2020. nov. 25. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
:D
2020. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
:D
2020. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hátha rád hagyja amilye van,aztán szerezhetsz vele fiatalabb nőt.
2020. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy darabig működhet.
2020. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Semmi ilyen szándékom nincs hogy rám hagyjon valamit.

Most már kisit több mint szimpátia ez a kapcsolat, de egyikünk se mer nyíltan lépni.

Neki sok idősebb barátnője van, egyiknek mesélt róla, ő egész megértő.

Voltunk hármasban kutyát sétálgatni jókat beszélgettünk, nem is gondoltam volna hogy az ilyen korú nők is humorosak és egész jól látják a világot.

2020. nov. 25. 17:45
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha tetszik a nő,ne törődj a korával.
2020. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Használd ki a lehetőséget. Mond meg neki, hogy kapcsolat nem működne, de közös örömömszerzést szívesen folytatnád.

Persze, hogy nem haragúdott meg a teljesítményed miatt. Hatalmas élmény neki egy ilyen fiatal sráccal. Még tanítani is fog, meglátod.


Arra nagyon vigyázz, hogy érzelmi szálak szimpátiánál ne legyenek erősebbek. Ezért is ne találkozz vele havi 1-2 alkalomnál többet és ne írj neki minden nap.

2020. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Már hogyne törődne a korával..


Ne! Tökmindegy hogy férfi vagy nő az idősebb, a kapcsolat nem normális, az unokája lehetnél! Ilyen korban perverziót megélni(asszem gerontofil a neve) oké, de kapcsolatban nagyon beteg, lélekromboló dolog.

2020. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kérdező jót nevet a képernyő mögött, hogy van aki beveszi ez a kérdés igaz. :'D
2020. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Megint vége az ovis csendespihenőnek.
2020. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!