Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjon magáról egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjon magáról egy 21 éves lány?

Figyelt kérdés
Társkeresőn mit írjon magáról egy 21 éves lány az adatlapba az alapadatokon kívül? Szükséges ez egyáltalán, a pasik elolvassák, vagy tényleg csak a képek döntenek és akkor majd elindul a beszélgetés ha szimpinek találjuk egymást?
2020. nov. 27. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell írnod, semmit, így is kapsz majd 80 levelet.
2020. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne pazarold tárkeresőre az időd, én itt vagyok kedveském.

88F

2020. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tudod magad jellemezni 3-4 mondatban akkor mit szeretnél? Írj magadról pár tulajdonságot, hobbit, valamint azt hogy mit keresel a másikban. Mindezt reálisan megfogalmazva, elhagyva a sok szar "szeretek borozni, színházba járni, utazni" klisét.
2020. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
60%
Mell méret köbcentiben, hüvely befogadó képessége , száj mérete, hogy megy e a mélytorok stb. Ezek elég jó belépők egy ilyen oldalon.
2020. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy 21 évesen nem tudsz kinyökögni magadból 3 egyszerű mondatot, ami jellemez.


De figyi: egy oravecckoájjó-idézettel sosem lőhetsz mellé.

2020. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármint ami a fejében jár, amit fontosnak tart megosztani magáról, ami frappáns és érdekes, ami felkeltheti a figyelmet.


Nem hosszú kisregényt kell írni, vagy kívánságlistát a mikulásnak, csak egy pár sort, amiből lejön valami, hogy a fejében mi van a csajnak.



Ennyire egyszerű

2020. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az a tuti, ha ezt írod ki!


"Hogy ki vagyok? Lehetek a kísértő démonod

vagy a legártatlanabb angyalod. A barátod vagy

az ellenséged. A szikrázó napsütés, ami

beragyogja az életed vagy a sötét éjszaka,

amiben örökre elveszel. A szerelmed, aki

mellett minden nap fel akarsz ébredni vagy a

szeretőd, akinek a szíve sosem lesz a tiéd. Egy

elveszett kislány, akire vigyáznod kell vagy egy

harcias nő, aki mindent elsöpör. A pillangók

amik a hasadban repkednek vagy a könnycsepp

ami az arcodon folyik le. Hogy neked ki voltam,

vagyok, leszek... Az csak rajtad áll"



Nem tudom pontosan, hogy mire jó, de mivel minden második csaj adatlapján szerepel, ezért tuti hatalmas pasi mágnes lehet, szinte kötelező darab.

2020. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Milyen kapcsolatot keresel? (Szexkapcsi, komoly, stb)

2. Elrettentő dolgok benned (tetkó, piercing, gyerek, vallás, dohányzás, stb)

3. Mivel foglalkozol, mi a hobbid (realisztikusat írj, inkább azt írd hogy esténként melyik sorozatot nézed, mint azt hogy szeretsz utazni)

4. Milyen életkorú pasikat várod? (Pl 25-35 közöttiek)

5. Kizáró okok a pasikban (tetkó, piercing, gyerek, vallás dohányzás, stb.)

2020. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"Carpe diem", ez mindig jó.
2020. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"szeretek sportolni, olvasni, színházba járni"


- randin kiderül, hogy utoljára gimiben röplabdázott a tesiórán, de azóta is tervezi, kötelezőket kiolvasta, azóta 1-2 magazin, színházba pedig 1x volt valmai musicalen, de milyen jó lenne újra - mindez 33 éves nő



"a férfi legyen ilyen, olyan, amolyan, az alábbi 50 pont kizáró"


Imádnivaló, majdnem 8 milliárd ember él a földön, hercegnőnk ismerkedne, de kb 1db van aki megfelel neki, sajnos ő a walesi herceg


"cosmo bullshit - kiskegyed bullshit - 3 insta idézet"


Marha eredeti, biztos meg akarom ismerni



Szóval valami ilyen kellene neked is kérdező, mert ez a fenti 3 típus kb a nők 99% :D

2020. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!