Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, melyik a rosszabb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a rosszabb, ha egy férfi diplomás pozícióban dolgozik pl tanárként vagy egy hivatalban nettó 140-160-ért, vagy ha gyári szalagmunkásként nettó 200-ért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 16:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Tanárral bármikor összejönnék, ha egy hivatalban csak ennyit keres, akkor bátorítanám, hogy menjen multihoz (remélem diploma, nyelvvizsga megvan) szalagmunkással meg kicsi az esélye, hogy ismerkedek, mert nem olyan körökben mozgok.
2020. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én diplomával vagyok szalagmunkás, a pénz miatt váltottam, mert jobban fizet
2020. nov. 29. 16:50
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van ezeknek a "melyik a rosszabb" kérdéseknek?

Kérdező! Szerinted van olyan ember, aki az alapján választ, hogy melyik a kisebbik rossz?

2020. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
#2: Ja, hogy magadat próbálod eladni, így már világos. Akkor viszont miért itt vagy, miért nem az Ismerkedés topikban?
2020. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért hiszik azt sokan, hogy multihoz bármilyen diplomával felveszik az embert
2020. nov. 29. 16:51
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Már megint te vagy az? Ha nem tetszik a szalagmunka, húzzál el multihoz. Ha tanár vagy, inkább taníts.
2020. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem eladom magam, csak kíváncsi vagyok hogy mennyire vagyok vesztes a lányok szerint
2020. nov. 29. 16:52
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, jó fej pasi vagy, nem vagy lúzer a gyártósoron sem, ha pedig vesztes vagy, akkor magasabb pozícióban is az leszel. Miért nem azzal foglalkozol, hogy önmagadnak megfelelj?
2020. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Hm... én éppen felnőttképzésre járok estin és azon töprengek, hogy ha befejeződik (és nem tanít többé), akkor hogyan hívjam randira az egyik férfi tanáromat. Középiskolai tanár és szexin okos.

(Szívesen fogadom a tippeket, ötleteket)

2020. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
A korábbi kérdésednél is kiderült, hogy nem a munkahelyed miatt vagy szingli.
2020. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!