Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Korlátozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Korlátozás után így majdnem minden nő engem akarna?

Figyelt kérdés
Még a korlátozások előtt elkezdtem edzeni, amit szerencsére most is tudok folytatni. Beszereztem egy adag szteroidot is még régen, mit ne mondjak sokkal izmosabb lettem. Gondoltam, hogy a félretett 9 millió forintomból vennék egy használt BMW-t és kitetoválnám magam görög alfa betűkkel. Így kigyúrtan és kitetováltan feszítenék a kocsim mellé, majd egy dekoratív hölgynek odafütyülnék, hogy héj bébi, legyél az alfa omegája! Szerintetek egy ilyen tipikus alfa rosszfiús menőcsávóért döglenének a nők mint a legyek? Igazi macsó, magabiztos és céltudatos férfi vagyok és ezt prezentálnám is a társkeresésre nyitott dekoratív hölgyek felé! Ha valaki elutasítana nem élném meg rossz néven. Tudom, hogy menő pasi vagyok, aki elutasít, annak nincs jó ízlése.

2020. nov. 30. 20:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

Szamomra minden amit leirtal kiabrandito.


1. Az hogy izmos, az meg tetszene, de szteroiddal elerni a format nem meno.


2. Szeretem a tetovalasokat, nekem is van egy kicsi, de ez mar tulzas lenne nekem.


3. Nem szeretem az embereket akik a kocsijukkal villognak, szanalmasnak tartom, egy sima kocsi is elvisz A-bol B-be, illetve en a tipikus tomegkozlekedest preferalo lany vagyok, mintsem mindenki a sajat autojaban ul egyedul a dugoban.


4. Ha igy odafutyulnel telibe kirohognelek. Ez nagyon gaz szoveg.


Hal istennek van parom akire ezekbol egy sem igaz:)

2020. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
44F? 🤔
2020. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha előtte nyomi voltál, akkor ezek a dolgok nem segítenek rajtad. Sőt az ilyen gondolatmenet miatt is gázos vagy. Szteroidok csak az idióták szednek már. Gondolom kicsi a p*cu.
2020. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Haha troll.
2020. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

"21. Az hogy izmos, az meg tetszene, de szteroiddal elerni a format nem meno."


Az én formám akkora bika forma, hogy azt nem lehet elérni szteroid nélkül.


Átlagos embereknek a kocsi csak közlekedési eszköz, nekem vagyonom szimbolizálása.

2020. nov. 30. 21:27
 16/31 peca1000 ***** válasza:
100%

A szteroidokkal vigyázz.


Ki fog csinálni, és a szerszámod se fog működni rendesen.


A többin meg jót röhögtem :)


Ja ne írj privit, férfi vagyok

2020. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ezt kár volt elolvasni. Ennyi sületlenséget.. vagy troll vagy, vagy nagyon buta.
2020. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Irigykedtek rám. Olyan izmos vagyok, mint egy gorilla. Minden nőnek testi és lelki békét adna hatalmas, diadalmas mellizmom és ha megvenném a BMW-t, akkor még menő kocsiba is csapnánk.
2020. nov. 30. 22:00
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első két válasz megjelenésekor jelentettem ezt a kérdést a modiknak. Akkor még bőven 9 óra előtt volt, tehát dolgozniuk kell. Egyértelmű, hogy ez az egész kérdés csak egy kitalált provokáció, tehát van hivatkozási alap. Ennek ellenére még mindig itt van. Ti értitek ezt?
2020. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Mi értjük utolsó. Ezzel a kérdéssel semmi baj nincs.
2020. nov. 30. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!