Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyannal, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki nem vonz de a személyisége tetszik?

Figyelt kérdés

Röviden-tömören van egy nő ismerősöm, akinek elmondása szerint az egyik férfi rokona évek óta szingli, de ha lenne párja mindent megtenne érte, érzelmekben nem szenvedne hiányt, nagyon odaadó.

A tenyerén hordozná a nőt.


Én pont arra vágyom, hogy legyen egy olyan férfi az életemben, aki hűséges és komolyan lehet vele tervezni.

Viszont az tény, hogy nem az ideálom, de ez úgy érzem másodlagos, ha azt veszem figyelembe, hogy mit tudna érzelmileg nyújtani.

Talán a család sem lenne olyan távoli elképzelés végre.

Volt már olyan pasi az életemben, aki szintén nem volt külsőre megnyerő, de a személyisége által egyre jobban elkezdtem kötődni hozzá.


Ti voltatok már így?



2020. dec. 1. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%

Lám, lám, hogy kibújik ilyen kérdések alatt mindig a szög a zsákból, hogy mégis összejönnek ÉRDEKBŐL a nők olyan férfiakkal, akik KÜLSŐRE nem az esetük... Hoppá!


Csak mikor egy incel leírja, hogy ő nem akar vígaszdíj lenni és személyiséggel meg kedvességgel kompenzálni, amikor a bunkó alfára a külseje miatt a nők nyomulnak és esetleg még a verést is megbocsátják nekik, akkor jönnek a lepontozások... Akkor hogy is van ez? LOL!

2020. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
20-as, kicsit hiteltelen, amikor te beszelesz a ferfiak neveben, mikozben egy novel sem tudsz szobaallni es egy forumon picsogsz rola, hogy mennyire szerencsetlen vagy. En ferfi vagyok, szerettem volna gyerekeket, van is 2. Hagyd mar ezt a kamu dumat, hogy a nok erteket az adja, hogy megdughatod oket. Ez maximum rad igaz, de teged senki nem nez ferfianak.
2020. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%
Bezzeg mikor a duci, kötényhasú 3 gyerekes anya közli önérzetesen, hogy inkább cicákkal öregszik meg, minthogy mosson, főzzön, takarítson vagy a szájába vegye a férfi farkát, akkor mindenki egy emberként támogatja őt, hogy "Jól teszed, angyalom, ne is érd be kevesebbel, Girlpower!"
2020. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, már nem akarok várni.

Rengeteg időt elpazaroltam fölösleges kapcsolatokra.

Szeretnék családot azzal, akinek így felelek meg ahogy vagyok.

Néha azt érzem, mások többek nálam, ha nekik sikerült, nekem meg nem.

2020. dec. 2. 13:01
 25/25 anonim ***** válasza:
Rosszul erzed. A ketsegbeesett tarskereses a leheto legrosszabb eredmenyt tudja produkalni. Eloszor magadat es az eletedet kene rendberakni, akkor nem kene ennyire remegve varni a lovag erkezeset, aki vagy jon, vagy nem. Ez a proba szerencse alapon valo parvalasztas is jo esellyel kidobott ido lesz az ablakon es akkor 30 evesen ugyanitt fogsz allni. Amugy nem annyira gaz, amit csinalsz, siman kerd meg a rokont, hogy szervezzen ossze valami "veletlen" randit, jobb igy, konnyebb megismerni a masikat, hogy mindket iranyba tud menni a masikrol egy kep, hogy milyen ember. De dontened neked kell, neked kell, hogy megfeleljen a masik, nem a rokonnak. A szivesen talalkoznek vele, meg gyereket akarok tole kozott azert van par lepcsofok.
2020. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!