Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyannal, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki nem vonz de a személyisége tetszik?

Figyelt kérdés

Röviden-tömören van egy nő ismerősöm, akinek elmondása szerint az egyik férfi rokona évek óta szingli, de ha lenne párja mindent megtenne érte, érzelmekben nem szenvedne hiányt, nagyon odaadó.

A tenyerén hordozná a nőt.


Én pont arra vágyom, hogy legyen egy olyan férfi az életemben, aki hűséges és komolyan lehet vele tervezni.

Viszont az tény, hogy nem az ideálom, de ez úgy érzem másodlagos, ha azt veszem figyelembe, hogy mit tudna érzelmileg nyújtani.

Talán a család sem lenne olyan távoli elképzelés végre.

Volt már olyan pasi az életemben, aki szintén nem volt külsőre megnyerő, de a személyisége által egyre jobban elkezdtem kötődni hozzá.


Ti voltatok már így?



2020. dec. 1. 18:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy jönnék. Családot meg főleg nem alapítanék vele, mert úgyis meginog majd az egész.

Ráadásul marhára örülne a másik, ha megtudná, hogy csak úgy beérték vele...

2020. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos a nők soha, a legfelszínesebb lények a földön.
2020. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Nekem volt hasonló kapcsolatom. Külsőre nem volt az igazi, de a mosolyába és a személyiségébe szerettem bele. És onnantól kezdve nem érdekelt más. A szex isteni volt vele. 47F
2020. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

#2: Normális ember nem kezd olyannal párkapcsolatba, akihez nem vonzódik. Nem szeretnék én sem olyanba belefutni, aki nem azért van velem, mert vonzodik hozzám.

Amúgy meg jobb, ha te meg sem szólasz, a gusztustalan válaszaidból kiderül, hogy csak lyuknak nézed a nőket.

2020. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyanra akadt példa, aki megszépült a szememben, miután elég jól megismertem... de tényleg testközelből. De úgy, hogy hát elmondás alapján oké a személyisége... azt nem próbálnám meg. Mert voltak ilyen ismerőseim is, akik barátnak tök jók, de nem hoztak úgy lázba az alaposabb megismerés után sem, nem kezdtek úgy vonzani. Ha meg ilyen lenne ez a kapcsolat, akkor egyszerűen időpazarlás lenne nekem.
2020. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ellenkezőleg gondolom. Én férfi vagyok de a nőket szerintem nem érdekli a külső egy csomószor, gyakran még a jő nőket sem. Szóval ha te túl tudod magad tenni rajta, akkor nem értem mi a kérdés.
2020. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség aközött, hogy valaki "nem az ideálom" és aközött, hogy teljességgel taszít. Ez utóbbi esetben akkor sem jönnék vele össze, ha az álmaimból lépett volna elő a személyiségét tekintve. Ha csak simán nem az ideálom, de amúgy tudnék vonzódni hozzá, el tudom képzelni magunkat az ágyban, a szenvedélyt, akkor úgy simán.


Viszont megkérdőjelezném az ismerősöd szavahihetőségét, ha annyira nyerő parti a kedves rokon, akkor nem lenne évek óta szingli. Az ember a rokonait nem feltétlenül nézi _olyan_ szemmel, és azért ez elég becsapós szöveg is lehet ám. Amúgy ha nem taszít kifejezetten a pasas, egy pár randira elmennék vele, és magamnak eldönteném, hogy tényleg arról van-e szó, hogy csak balszerencsés volt eddig, vagy tényleg van valami bibi vele.

2020. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
És ezek a válaszok - többségében - igazolják azt, hogy a személyiség fejlesztésével ugyan jobb emberré lehet válni, de a vonzalom nem ezen múlik, hanem a külsőn. Ami általában "adott". Tréfás dolog az élet.
2020. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, a faszi véleménye nem számít, hogy akar-e téged? A leírásból úgy jön le, hogy te meg hallomásból ismered, de mindegy, csak legyen család. Ráadásul rokontól, ahogy fenn írták, azok persze, hogy nem a negatív tulajdonságait fogják sorolni. Biztos azért van egyedül régóta, mert akkora király és már a családnak is kerítenie kell neki.
2020. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%

Persze, az eddigi 3 viszonzatlan szerelmem közül 2-be a személyiségük miatt szerettem bele, illetve a mostani barátomnak is a személyisége fogott meg, külsőre ő sem tetszik annyira. Nekem tényleg nem olyan fontos a külső addig, amíg nem taszít teljes mértékben. De kevés ember van, akiket kifejezetten rondának tartok, és őket általában azért, mert igénytelenek, egyáltalán nem foglalkoznak magukkal. Az ilyeneknek meg a belsője is olyan, hogy kösz nem.


Szerintem randizzatok párszor, hogy egyáltalán belsőleg összeilletek-e, mert hallásból mindenkit fel lehet tüntetni sokkal jobb színben, mint amilyen valójában.

2020. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!