Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nőt lehet találni, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőt lehet találni, aki stabil annyira hogy nem csal meg, lehet vele családot tervezni, de hármasban, vagy párcserében, swingerben benne van?

Figyelt kérdés

És ezeket nem kell a kapcsolat elejétől, nem kell minden héten, de ha mondjuk már együtt vagyunk 5 éve és vágyunk a szexuális újdonságra. 3 éves volt a leghosszabb kapcsolatom, sosem csaltam meg egy barátnőmet sem, de abszolút nem tudom elképzelni, hogy egész hátralévő életemben egy emberrel szexeljek majd. De ez mellett egyik legnagyobb vágyam gyerekek apjává válni, családot alapítani is. Csak mondom ezt így nem tudom elképzelni, hogy "Na akkor mostantól soha/20 évig nincs mással szex."


28/F


2020. dec. 2. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Miért akarsz olyan nőt, ha te nem vagy hűséges? Jó, hogy eddig még nem csaltál meg senkit, de leírod, hogy ezt nem bírnád ki sokáig.

Keressél egy könnyűvérű nőt és legyen nyílt kapcsolatotok.

2020. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Én pont ilyen vagyok - csak már van férjem.
2020. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
szerintem nagyon fontos ezt tisztázni. nem szabad tönkretenni egy másik ember életét azzal, hogy ezt tudod magadról, de hűséget hazudsz, gyereket csinálsz, aztán meg elkezded csalni illetve később veted fel neki az iylesmit. én nagyon csalódnék hisz egsy életre akarnék párt, aki hűséges. legyél őszinte, biztos van ilyen nő, de nagyon nagyon kevés, kevesebb mint férfiban az ilyen és nem is biztos hogy neked a nő tetszene.
2020. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Lehet, az 1800as években.

Szerezz egy időgépet.


Amúgy meg felejtsd el a házasságot, családalapítást, meg hasonló hülyeségeket.

A férfiak erre csak ráfaragnak.

Hidd el, anélkül is tök jól el lehet lenni, szabadon csajozgathatsz, lóghatsz a haverokkal, stb.

2020. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem csal meg, de a te óhajodra nézze végig, ahogy te bszol vagy hagyja, hogy mások megbsszák néha. :D Haha, vicces.


Normális ember vagy abszolút hűséges és nem nyitott az ilyen okádék aberrációk felé vagy pedig nem akkora csicska, hogy ezt egy alapvetően nem nyitott kapcsolatban tegye úgy, hogy a párja döntése, kivel fekszik össze. Válassz.

2020. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Kitalálom: hármasban természetesen csak plusz egy nővel. Igaz?

Ő ne csaljon meg, de te azért legálisan kúrhass félre.

2020. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerek egy párt, akik így élnek. Van kisgyerek, szoktak menni swingerbe, de egyedül, külön-külön soha nem mennek félre.
2020. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Rossz rasszba születtél. A legtöbb olyan cigány ismerősöm, akinek fehér csaja van így él. És megmagyarázza a lánynak, hogy őt hajtja a vére, de a csaj nem mer félremenni, mert a tesókkal még az egybenyakú testépítőt is szétütik, ha az udvarolni mer a nőnek, hogy miért áll össze ilyen söpredékkel.


Vagy ott vannak az arabok. Náluk ez kulturális szokás is.


De szerintem az itteni afrikai négerekkel összeálló magyar lányoknak se sok beleszólása van, ha a "párjuk" idegen málnásba zavarja be a csokifudzsit.


Nekünk, fehér férfiaknak sajnos nem kedvezett a kultúra. Jobboldalról ott a monogám kereszténység, mormonok meg csak az usában vannak, ott is rétegvallás. Baloldalról meg privilegizált tetűládák vagyunk és kérjünk bocsánatot azért is, hogy élünk.

2020. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azok a válaszolók nyomorékok, akik félreértették a megcsalós részt (1,5,6). Ő ne csaljon meg engem titokban, ne legyen viszonya, de természetesen én sem őt, nekem sem lenne. Alapvetően ez a cél. Igen, ha lenne hármas szex, azt csak másik nővel tudok elképzelni. De nem kötelező, ha ő nem akarja. De négyes (párcserés) szexben, vagy swingerben el tudnám fogadni, ha más férfi döngeti őt. Ezt kell megbeszélni.


Egyszerűen csak szeretnék családot, szerető társat, de azért néha lehessen mással is szexelni és akkor már inkább ilyen civilizáltabb keretek között, semmint titokban, sunyiban csinálva. Ezért mondom, hogy olyan nőt keresnék, aki benne van hasonlókban.


Vagy ha nem, akkor marad a B-terv és családom is lesz, meg ha úgy alakul akkor megpróbálom titokban, hátha nem derül ki. Vagy bejön, vagy nem. Lehet erre fanyalogni, álszentkedni, de az emberek harmada-fele most is így éli az életét, mert nem lehet ezeket őszintén, normálisan megbeszélni.

2020. dec. 2. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
semmiképpen ne titokban, mert az úgyis kiderül, az asszony elválik és a gyerekednek nagyon rossz lesz. ez kb olyan mintha egy homokos elvenne egy nőt csak azért hogy lehessen gyereke, neked is egy élő inkubátor kell. Figyelj csak, a gyerek épphogy rontja a szexuális életet, lesz hogy hónapokig nincs szex. egy átlag férfi ezt elbírja, foglalkozik más dolgokkal, leköti a gyerek, de ha neked ennyire fontos a szex, szerintem ne vállalj családot. a gyerekekkel tényleg retek sok munka van, van boldogáság is persze, de a teljes életedet oda kell szánni, mocsok sok lemondással jár. pl. azzal, hogy vigyázol a jövőjére azzal, hogy vigyázol a házasságára. a válás sok lelki trauma, amivel akár tanulkási nehézségeket is szerezhet, elzülledhet, kábszerezhet, ha nincs kiegyensúlyozott családja. Amellett ha elválsz, még vagyont is felezni kell, szegényebben fog élni, ha lesz új családod, az esetek többségében a férfi az új gyerekre koncentrál, nem tudod elindítani az életben egy fél lakással. osztani kell az időd, pénzed, energiád. Én azt mondom, hogy ne vállalj családot, keress egy barátnőt, esetleg oylan nőt, aki amúgy sem akart soha gyereket, mert ha azt megcsalod, legalább nem egy gyerek élete megy tönkre, csak egy felnőtt nőé, az meg túllesz rajtad.
2020. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!