Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak akiknek 25 éves korukig nem jön össze egy normális kapcsolat sem azoknak már sosem lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az hogy nekem nem volt még, és már nem biztos hogy lesz, mert képtelen vagyok az ismerkedésre. Az első lépásek nem mennek, utána már szerintem menne.

Nem akarok egész életemben egyedül élni, szeretnék családot majd 5-10 év múlva, de még kapcsolatom sem volt. Azért ennyi idős korukra még a "legbénábbaknak" is összejön.


2020. dec. 3. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

ezek szerint a legbénábbaknak se jön össze ennyi idős korukra.


Van még előtted jó esetben 50 éve.. hajrá.

2020. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Állj fel a számítógép elől, ennyire egyszerű. Egy lány sem fog dörömbölni a szobád ajtaján, hogy be akar menni és a tied akar lenni. Ha van munkahelyed vagy tanulsz valahol és nem vagy igénytelen "gyökér", akkor előbb-utóbb szenmet vet rád valaki.
2020. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
gondolom te csak csorgatod a nyálad a jó nők után de mindegyik körberöhög:)
2020. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"Az első lépásek nem mennek, utána már szerintem menne."


Akkor próbálj meg csaj ismerősöket, barátokat szerezni első körben és bízz a szerencsében.

Az elsp lépések nekem sem mennek, de ha van egy csaj aki megtetszik és ő is érdeklődik irántam akkor nem gond már a dolog.

Engem megtalált egy olyan lány akinek tetszettem és elég rámenős volt ahhoz, hogy összejöjjek vele.

Nem lehetetlen ez sem, csak sokat kell kimozdulni.

Nyilván ez most nem játszik, de reméljük nem tart örökké ez a korlátozásos időszak.

2020. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sikerült 30 év felett, szóval nyilván nem lehet igaz a hipotézised.
2020. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az első lépásek nem mennek, utána már szerintem menne."


Ja persze.. gyáva vagy leszólítani valakit, szóban kimutatni és felvállalni hogy tetszik, elhívni randira.. De megcsókolni lenne bátorságod?! Aha, tudod ki hiszi ezt el!

2020. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tenni kell érte. Nem fog az ajtódon senki bekopogtatni csak úgy.
2020. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De lehet simán. Nekem 33 éves koromra sikerült. Igaz, csak fél évig tartott.
2020. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem már van párkapcsolati múltam, meg úgy eleve mondjuk azt rá, hogy tapasztalatom a nőkkel (hosszú kapcsolat, rövid kapcsolat, szexkapcsolat, egyéjszakások stb.), de most mégsincs senki és 25 felett vagyok. Tehát, végeredményben ugyanott tartok, mint te.
2020. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!