Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 éve nem volt barátom mert mindegyik pasi csak azt akarja.Akik jól néznek ki azok tudják, hogy minden lányt megkaphatnak így nem akarnak kapcsolatot.A csúnyábbak pedig mind kapcsolatra vágynak..Tudom nem a külső számít de nekem nincs kedvem lefeküdni egy olyan sráccal aki nem is tetszik nekem.

19L



2020. nov. 25. 12:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem könnyű normális partnert találni, de még elég fiatal vagy, bőven van időd keresgélni.
2020. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%
Van egy egeszséges kompromisszum, beszélgessetek es ha szimpi akkor már masképp fogod látni a külsejét
2020. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
81%
De lehet, én találtam.
2020. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, nem lennék most 20 éves... mindkét nem megbolondult. A kevés kivétel meg vergődhet, mert nem talál egymásra.
2020. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
60%

Normális nőt sem lehet találni.


"A csúnyábbak pedig mind kapcsolatra vágynak"


Te szegény, kapcsolatot akarnak veled ezek a kis csúnyácskák. Gratulálok drága. Gondolom nálad ez a "selejt".

2020. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert te sem vagy normális? :D

Csak a fullos pasikra hajtasz akiről tudod hogy csak megbasz.

2020. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
81%
Véletlenül te nem vagy pasi kérdező? :D Elejtettél pár felesleges provokáló megjegyzést, ami erre utal.
2020. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%

6 os vagyok, hiába pontoztok.


Ha egy pasi nyávog itt, hogy neki nem jut instagram modell, és csak az átlagos (de baromi jó fej) nők kezdeményeznek nála, akkor megy az incelezés, a gusztustalankodás stb.


Ez ugyanaz a kategória.


"Tudom nem a külső számít de nekem nincs kedvem lefeküdni egy olyan sráccal aki nem is tetszik nekem."


szal, aki jó pasi egyből odadobod magad, és még te sírsz a neten, hogy minden pasi azt akarja. Aki NEM csak azt akarja és embernek kezelne, a kis hülye mércéd nem üti meg, az már ugye nem elég jó.

2020. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
44%
9 pont ebből a megjegyzésből sejtem, hogy pasi írhatta a kérdést. Egy lány akkor se írna ilyet, ha így gondolná.
2020. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Csak egy példa :D

[link]

2020. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!