Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alkalmazza (társadalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkalmazza (társadalmi hozadék, vagy a női nem egymástól tanulja) 10/8 nő legalább a kegyes hazugság elvét, még anonym oldalon is (persze ugye félelem a piros kéztől az nagy motiváló), hogy megtévesszék a férfiakat?

Figyelt kérdés
Ugye ezer félét ismerünk a nőktól. Nem kell saját lakás 30 felett, elég az albérlet (holott szeret a legtöb nő beleülni a jóba), nem kell 4-500 ezer nettó, elég a 180-200, csak tartsa el magát. Nem kell a jópasi, csak legyen rendes normális (persze ez a szemükben vonzó, tanult, jó családi háttér), nem kell az autó (mégis 10/9 esetben a nő ül az anyósülésen), mert minek, meg nekem van. Nem baj ha csendes a pasi, azokat szeretem (aztán mind szóf.só nagydumással van legtöbbször), meg 10/10 mondja, hogy küldj képet, megmondom az őszintét rólad és jön abból kerekesen 2 válasz. Rendes nő vagyok, mindenkinek visszaírok, aztán 100 ból 1-2 jópasinak a z üzenetére válaszol csak pl társkeresőn. Sorolhatnám estig a dolgokat. Mire jó ez az egész kegyes hazugság dolog? Amit ők is tudnak hogy az,. mégis erőltetik.
2020. dec. 4. 09:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Mégis minek írkáljon oklyannak, akitől semmit nem akar?

Milyen kegyes hazugság? Szerinted minden egyes nő ugyanzt mondja?


AMúgy meg minek írogatsz magadnál sokkal jobb nőkre? Neked lehetnek elvárásaid, de neki nem?

2020. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezeket akarjátok tőlük hallani.
2020. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tudod a nők helyett is, hogy mi kell neked, akkor hogyhogy nincs nőd, mucika?
2020. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
*nekik
2020. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 voltam a férjem 26 volt mikor megismerkedtünk. Egy munkahelyen dolgozunk, 180 körüli a fizetése van mindkettőnknek, mindketten a szüleinknél laktunk akkor, egyikőnknek sem volt autója. Pár hónap után albérletbe költöztünk, és így is boldogok voltunk. Azóta már van közös autónk és igaz hitellel, de van közös saját házunk is. Le lehet pontozni, de én örülök, hogy minden közös és mindent együtt értünk el.
2020. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Csak néhányat állítom abból, amit leírtál. Azok pedig nem jegyes hazugságok, hanem ha belepusztulva rikácsoltok reggelig, részemről akkor is igaz.

1. Olyan férfival jöttem össze, akinek nem volt lakása, szobát bérelt, majd felesben vettünk lakást (ő a saját részét hitelre).

2. Kezdetben nettó 200 ezret keresett, majd nagyon sokáig 270-et, fél éve léptették elő, azóta 400-at. Ezt nem tudhattam előre, és nem zavart, hogy nem keresett ennyit, akkor is együtt voltam vele.

3. Igen, a csendes pasikat szeretem inkább. Bár összejöttem volna extrovertálttal is, ha rendes és hasonlóan gondolkodunk a világról, de én olyan férfit, akivel lelkileg egyezünk, az introvertáltabb, csendesebb férfiak táborában találtam mindig is. A párom is ilyen. Ha belepusztulsz te itt, akkor is. De ebben a témában ott szokott lenni általában a félreértés, hogy a csendes alatt általában valami életképtelen kis szerencsétlent értetek, aki nem mer megszólalni. Én pedig egy intelligens, talpraesett, de csendes természetű férfit értek ez alatt, aki szimplán nem szereti a nagy társaságot, nem szeret pofázni, nem ő viszi a prímet, hanem inkább kettesben, vagy nagyon pici társaságban nyílik meg. Ez lehet teljesen egészséges, normális dolog és beállítottság kérdése.

4. Ha megígértem, hogy tét nélkül megmondom az őszintét egy idegennek, akkor visszaírok mindig, kivétel nélkül.

5. Nincs a páromnak kocsija. Én örököltem egy kocsit, de nincs jogsim (most van folyamatban), szóval a párom vezeti az én kocsimat. Ez egy 14 éves autó, és én ülök a saját kocsim anyósülésén. :D Vicc belegondolni, hogy lehet, hogy van retardált, aki felhasznál a képzeletbeli statisztikájához, ha mondjuk lát a párommal vásárolni, és én ülök az anyósülésen.


Olyat sosem állítottam, hogy nem kell jópasi (dehogynem kell :)), sem olyat, hogy mindenkinek visszaírok, aki társkeresési céllal írkál rám (a legtöbb pl. facebook-on ott pihen a süllyesztőben).


Amiket írok, nem kegyes hazugságok, de attól, hogy valaki szintén csendes, mint a párom, és nem keres 400 ezer felett, nincs kocsija, nincs lakása, nem azt jelenti, hogy lenne nálam esélye, és ha szingli lennék és nem küldeném el 2 perc után a büdös francba más szempontok alapján.


Ja, és ha valaki engem gyanusítgatna, hogy hazudozom, meg bele akarok ülni a más által összeküzdött jóba, akkor olyan stílusban küldeném el a francba még akkor is, ha mondjuk kolléga, hogy biztos egy életre megjegyzi. :)

2020. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
akkor javaslom, hogy kezdj el irogatni egy 30 éves nő nevében, küldj el egy átlagos fotót, amin mondjuk a nőnek nagyon kicsi a melle vagy nagy az orra,de semmiképpen babaarc, írd oda hogy albiban laksz, az anyukád rokkantnyugdíjas, és 180 a nettód és mondjuk recepciós vagy. majd meglátod kik jelentkeznek és mit akarnak. kizárólag szexet vagy kapcsolatra többgyerekes elvált apák, vagy vénemberek akiknek még pipi vagy, esetleg korodbeliek, akik az albidba akarnak költözni, tele vannak adósággal stb.
2020. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
En nem akarom ezeket hallani toluk.
2020. dec. 4. 10:21
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Mindig azt kell nézni amit cselekszenek, sose azt a képmutató blőd hülyeséget amivel a bétákat eteik további pitizésért meg csicskulásért. Maguk a nők is csak röhögnek rajta egymás között.
2020. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Arra is van megoldas, nem irsz ra senkire ismeretlenul.
2020. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!