Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen szexi sportolónőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen szexi sportolónőnek sokan írnak a társkereső oldalakon?vagy ha ilyen feltűnően szép valaki akkor nem annyira bátrak a férfiak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 6. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam neki. Sajnos nem vagyok az esete, de rendes volt, mert tövestül kitépte az elkorhadt fát a kertben, amit a favágók nem vállaltak.
2020. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugye ugye, nem értem ezeket a társkereső férfiakat.
2020. dec. 6. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont így nézek ki.
2020. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És szoktak rád írni?

Súlyemelő vagy?

2020. dec. 6. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Bazsi vajon bepróbálkozik nála?
2020. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emelgetek súlyokat, csak lelki terheim vannak. Egyébként férjnél vagyok.
2020. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Basszus, ha akkora bicepszem lehetne😞 én megcsinálnám a hölgyet szavamra, ki is nyalnám.
2020. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik társkeresőre gondolsz, de én már végigpróbáltam jópárat sokféle képpel és bárki bármit HAZUDIK, az ilyen nőkre is simán írnak. Csak nyilván nem az adonisz. Ha jó pasi, akkor más baj lesz vele, helyesen írni sem tud és van valamilyen fétise vagy ilyesmi.


Ezzel szemben ÁTLAGOS férfiként ugyanott (mármint netes társkeresőkön) esélyed nincs. Ha elég kitartó vagy, akkor a heti néhány matchedből egy hónap alatt leszervezel 2-3 randit amiből vagy lesz valami, vagy nem.


Átlagosként szexkapcsolatról vagy alkalmiról társkeresőről ne is álmodj. Átlagosként ez csak úgy jöhet össze, ha valahonnan máshonnan ismered a csajt.


És most nem érdekel, hogy itt fog írni pár kamu troll vagy magát átlagosnak gondoló testképzavaros jó pasi, attól még ez sajnos így van.


Átlagos fejkarakterisztikával, átlagos testalkattal, átlagos képekkel (ami nem sugároz vagyont, hogy 8 tengerparton meg sivatagban meg havas hegycsúcsokon is jártál) sajnos ez van.


Úgyhogy ez után okoskodj, hogy extrém kinézetű, túlsúlyos nőre nem írnak rá 300-an, csak mondjuk 30-an...

2020. dec. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg van férfiben is a hasonló paraméterű párja. És fogadjunk ő sem egyedülálló. Olyan kövér pasasokát látok családdal gyerekel, hogy csak na. Nyilvan fiatalon) nem voltak elhízva, volt valamennyi plusz, változó korra "beérett a gyümölcs".
2020. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!