Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan nő, aki siketnéma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nő, aki siketnéma és mellette még vak is az mi alapján dönti el, hogy vonzódik-e valakihez?

Figyelt kérdés

Elméletileg itt a külső nem számít, hiába nem húzott senki jobbra Tinderen, akkor is lehetsz befutó.


A siketnémaság miatt pedig nem kell dumagép standupos szórakoztatócenternek lenned. Lehetsz egy egyszerű átlagos "unalmas" srác.


Viszont mivel kedves, aranyos, segítőkész srác vagyok, ez a sok pozitív tulajdonság, ami a többi nőnél az instant barátzónába küldött itt pont előnyömre válna, hiszen a legtöbb önző alfa nem akarna magának egy ilyen nőt, így simán lehetne esélyem.



2020. dec. 11. 04:00
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen merteku fogyatekossaggal sztem az emberek nem tudnak onallo eletet elni. Nemhogy parkapcsolat haha.....



36F incel

2020. dec. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
.....amugy en tudok neha standupos szinten hulyeskedni, ha jo kedvem van, ugyanugy a friendzone-ba visz :D
2020. dec. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Az illata alapján. Viszont nem biztos hogy ezt tudtára tudja adni a másiknak.
2020. dec. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisugarzás.

:D

2020. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg két számjegyű ilyen személy él a földön. Tapintással kommunikálnak, de dolgozni nyilván nem tudnak.
2020. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

"Elvileg két számjegyű ilyen személy él a földön."

Akkor max 99 ilyen ember lenne?

Azért ez kicsit kevés szerintem, ennél sokkal több süket-néma, vak ember lehet.

2020. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve làttam egy filmet róla, emlékeim szerint egy tucat ilyen személyről tudnak, gondoltam, azóta lehettek többen ;)
2020. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanaz lenne a kimenet, mint maskor:

Eszre sem venne, hogy ott vagy.

2020. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb nő nem akar magának önző alfát, viszont olyat sem, aki azért választja őt, mert másoknál nincs esélye. Ennyi tisztelet egy fogyatékkal élőnek is kijár, hogy ne azért válasszák őt, mert "nem kell senkinek". Érték mindenkiben van, amiért az adott személy választható lenne önmagában is. Visszataszító a gondolatmeneted, mondhatni patológiás eset - röviden. Lehetsz kedves és aranyos, de ilyen fokú érzelmi intelligenciával... valószínűleg nem ezek a "pozitív tulajdonságok" küldenek téged parkolózónába, hanem a mögülük kicsillanó pszichózis.
2020. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!