Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet itt gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet itt gyakorin ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor beszélgetek valakivel aki szóba jöhetne lakhely alapján vagy eltünik vagy máshogy bassza át a fejem.Igy nem lehet ismerkedni.Tényileg lehetetlen.Aki tud privátban irhat olyan oldalt ahol nem ez van mert eddig ez a társkeresőket is veri aljasságban.Pedig nem könnyü.
2020. dec. 11. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem társkereső.
2020. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
ha jó pasi vagy lehet. nőként meg bármilyen vagy, lehet.
2020. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem társkereső.

Randivonal

Badoo

Tinder

Stb

2020. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

1.,3. Nem társkereső, de van már ismerkedés kategória.


Kérdező: vagy rosszul választasz, vagy veled van a gond.

2020. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert férfi vagy, és nem vagy nagyon vonzó külsővel megáldva. A többieknek mondom, hogy bár az oldal valóban nem társkereső, de egy ideje biztosít erre kijelölt felületet.
2020. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet. Még én is tudok, pedig béna vagyok egyébként.
2020. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem társkereső. Arctalanul, névtelenül ki akarna ismerkedni? Az sem biztos, hogy a másik oldalon tényleg olyan neművel beszélgetsz amilyennek mondja magát.
2020. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső így meg úgy,de ha a szexualitás kategóriában valaki feltesz egy kérdést, hogy volt e már kalandja vagy kapcsolata valakinek erről az oldalról, akkor jönnek sorban a válaszok, hogy igen volt,volt. Na, akkor hogy van ez? Nem társkereső...az lehet, de ez nem zárja ki az ismerkedés lehetőségét.
2020. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
munkahely, tesco, utca és a villamos sem társkereső.. mégis minden nyomoronc azt mondja itt, hogy az életben kell ismerkedni. Akkor hogy is van ez?
2020. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 Attól, hogy vannak emberek mindkét nemből akik itt is ismerkednek simán, a többség mégsem erre használja az oldalt, hanem arra, hogy kérdezzen vagy válaszoljon. Hogy lazítson és olvasgasson.

Ja, amúgy van már társkereső topic is, sosem írtam oda, mégis úton útfélen rám írnak ha ott van a nemem és az életkorom. Amit csak ritkán adok meg, olyankor, ha a kérdés szempontjából releváns. Vagy néha a válaszomból derül ki az állapotom és rám írnak. Kérdem én: Miért? Tudja a nemem, életkorom (van akinek ez bejön) esetleg az alkatom ha olyan a kérdés vagy a foglalkozásomat ha épp arról írtam. És máris ismerkedni akar, ennyi alapján, röhej. Azt sem tudja, hogy én éppen keresek-e társat.


Amúgy az a vicc, hogy én is ismerkedtem már itt, de akkor egy értelmes téma kapcsán kezdtünk beszélgetésbe, és a beszélgetés elég érdekesnek bizonyult ahhoz, hogy kíváncsiak legyünk egymásra.

De amíg csak dumálgatsz valakivel, mit vársz? Addig csak annyit tudok mondani, hogy nem társkereső az oldal.

2020. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!