Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg fogjuk még érni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogjuk még érni, hogy a nők minket fognak ostromolni valaha is ismerkedni vágyó levelekkel, üzenetekkel a társkeresőkön meg itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

Lesz-e olyan, hogy nem győzzük törölgetni a levelekiket, meg válogatni?

Valamint meg fogjuk-e érni valaha azt, hogy azon törik a fejüket tömegesen, és arról írnak ide tömegesen kérdéseket a hölgyek, hogy vajon mit lehetne nekünk mondani, hogyan kell csinálni, hogy valahol élőben is megszólítsanak minket?


És be fog-e az következni, hogy mi kapunk paranoiás hisztériarohamot, hogyha meglátjuk egy idegen nő üzenetét odafent a Facebookon? Meg az is, hogy mi fogjuk mantraként

azt hajtogatni itt a gyakorin, hogy "nem ismerkedek interneten"?

Vajon fordulhat-e a kocka valaha is, és eljöhet nekünk is a Kánaán?


2019. ápr. 14. 15:54
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Meg persze olyan, hogy csak önbizalmat legyezgetni járunk fel a társkeresőkre.
2019. ápr. 14. 15:57
 2/44 anonim ***** válasza:
78%
Amiket felsoroltál mindennaposak, olyan nőktől akiket a hátatok közepére kívántok.
2019. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
#2 azért ez erős túlzás, de az való igaz hogy az itteni rinyásoknak kb a 70-80% akkor se lenne már képes kapcsolatra ha egy csaj ráirna. Sőt még arra se hogy értelmesen visszairjon. Akik itt sirnak azok már totális lelki roncsok...köztük én is...
2019. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Rám ez nem igaz, nem szépek sem írtak. Lehet, hogy ritka kivétel vagyok.
2019. ápr. 14. 16:06
 5/44 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen akkor lesz, ha kihalnak a férfiak és marad 10 férfi. És minden nőnek ők kellenek.

Vagy akkor még több lesz a leszbikus

2019. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
83%

Hát nagyon nagy Kánaán...

És az a része is kell, hogy munkások utánad fütyüljenek? Vagy idegenek tapogassanak a tömegközlekedésen és egy buliban?

2019. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
67%
És ez miért jó? Ne haragudj de az ilyen sablon, 100 embernek elküldött ismerkedős üzik taszítóak, és egyből kizárnak minden nemű ismerkedést az adott embernél azonnal. Inkább a férfiaknak kéne rájönni végre arra, hogy ez NEM VONZÓ. Szerintem ilyen szempontból ezerszer jobb mentalitást képviselnek a nők. Nem kell interneten ismerkedni. Nem kell minden csajnak aki szebb az ördögnél leveleket küldözgetni. Szerintem ez a mentalitás amit az ilyen férfiak képviselnek teljesen halott. És akinek van egy kis esze az nem így fog ismerkedni. És nem, ez egyáltalán nem Kánaán. Aki így ismerkedik az mondjon le arról, hogy valaha is értelmes nővel lesz párkapcsolata.
2019. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
43%
Igen minden nő meg akarjon. Megengedném azt is nekik, hogy felcsatolható pénisszel megdugjanak engem.
2019. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
63%

Öregek otthonában azon a férfin is veszekednek akinek ifjú korában semmi és senki sem jutott.... ugyanis a lazán durrogtatott megállapítás miszerint “ mit rinyálnak a fiúk hisz több nő van az országban mint férfi” az csak a nyugdíjaskorú

társadalom torz arányai miatt tényszerű

2019. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%

Szívesen ismerkednék szexkapcsolat céljából.


Szia te szereted a szoknyát?


Van kedved dugni?


Azt szeretem ha szolgálaja lehetek egy nőnek az ágyban. Mit szólnál hozzá?



Hatalmas mérettel rendelkezem. Megmutassam?



Ez csak az 5 utolsó kapott privát üzenetem itt. Úgy, hogy semmilyen kompromittáló kommentem nem volt. Ez neked kánaán? Hogy kép és név nélkül mindenki baxni akar? Ráadásul ilyen undorító üzeneteket küldenek? A legperverzebbeket meg sem mutatom.


Szívesen cserélnék.

2019. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!