Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek párt, ha szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek párt, ha szimplán unalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már megint megkaptam, hogy rettentő unalmas vagyok, ezért nem találok magamnak párt, nincs hobbim, nem járok el sehova, nap nagy részében tanulok.


Hol találhatnék egy magamhoz hasonló párt? Nem akarok egyedül meghalni, de már 19 vagyok és még soha nem volt senkim.....


2020. dec. 11. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Igy sehogy. Együtt unatkozni mi értelme?
2020. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt


Itt ugyanis 110% esköszik meg mindenre ami szent, hogy ő nem unalmas, te vagy az egyetlen különleges közöttük ;)

2020. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan nőt szeretnék aki pontosan úgy unalmas, ahogy én. Az unalmasságnak kell összepasszolni. Mert relatív, ki unalmas kinek. Olvasni a 85. "túrázás és utazás az életem" ember profilját nekem például rettenetesen unalmas. Pedig gondolom ők nem tartják unalmasnak magukat, pedig teljesen sablonos időtöltéseik vannak. Számomra semmiben sem más, mint aki tévénézést ír kedvenc elfoglaltságának. Sőt, ezek után üdítő változatosságot ad.
2020. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ. Ha férfi vagy, akkor elég nehéz dolgod van.


Ha nő, akkor meg pont nem érdekli a férfiak többségét az, hogy unalmas vagy-e vagy sem.


Én például inkább választanék egy magát unalmasnak tartó nőt, mint buzgómócsing hipstert.

2020. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 es hát azért nekem olyan nő van most amelyik sokszor meg se szólal és akkor unalmas.nem is jönnék össze vele.
2020. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Irigylem a problémáidat. Egyszer majd felnősz és rájössz, hogy ennél vannak sokkal fontosabb szempontok amik kizáró okot jelentenek abban, hogy összejöjj valakivel.


Persze ha adonisz vagy és sorban állnak a nők vagy annyi a vagyonod/fizetésed, hogy nem számít, ha lehúz a csaj, mert "jut is marad is", akkor nem szóltam, ezzel a két tényezővel már eléggé ki tudod terjeszteni férfiként a horizontodat, hogy mindig akadjon nő, aki alkalmas párkapcsolatra.


Ha meg még a szexuális igényed se nagyobb heti 1 aktusnál, akkor aztán megháromszorozod a partiképes nők mennyiségét.

2020. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!