Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya lányok hogyan keresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya lányok hogyan keressenek maguknak párt? 18L

Figyelt kérdés

Ma is írtam egy férfinak, erre ezt válaszolta: bocsi, de nem jössz be. Hozzá teszem, egy tök átlagos férfiról beszélek. Mivel ezek a tapasztalataim az évek alatt, így lejjebb vettem az igényeimet; mindegy hány éves, hol lakik, hogy néz ki, csak tudjon Szeretni. Mivel valakinek sikerült beférkőznie a szívembe, így boldog voltam. Egy olyan férfi volt, aki idősebb volt nálam, fogai sem voltak, stb...

De mivel nem ezeket helyeztem előtérbe, így randiztam Vele, végül a párom lett. De megcsalt, ahogyan a többi férfi is, így magamra maradtam. Érdekelne, hogy Ti, Lányok, hogyan vagytok a kapcsolatokkal. Én már feladtam...


2020. máj. 21. 09:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Olyan nincs hogy csúnya lány, egyszerűen csak nem találtad még meg a párod. Ne add fel.
2020. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

"Hozzá teszem, egy tök átlagos férfiról beszélek"

Csúnya lányok, ne átlagos fiút keressenek. Csúnya fiút. Már bocsánat, de érted....

Suba subához...

2020. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Csak azért nem jönnék össze senkivel, hogy ne legyek egydül. 23 éves vagyok, még nem volt soha senkim. Persze örülnék egy párkapcsolatnak de az az igazság, hogy nagyon jól megvagyok egyedül is.
2020. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
2# Írtam, hogy volt csúnyább párom is... Szóval a válaszod semmit nem ér ezen a téren.
2020. máj. 21. 10:08
 5/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
30%

" Szóval a válaszod semmit nem ér ezen a téren."

Ahj de kis morcos.

Amúgy sajnállak, de lehet a fejeden látszik, hogy nem csak csúnya, de még undok is vagy?

2020. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Senkivel nem vagyok undok. Erről az a személy tud elsősorban nyilatkozni, akivel beszélgettem; ,,kedves vagy meg minden, de többre van szükségem” - valami ilyesmit írhatott a pali. :/
2020. máj. 21. 10:13
 7/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%

Akkor csak simán neki tényleg nem jöttél be. Lehet valami insta-modell se tetszene neki.

A lényeg, hogy maradj mindig pozitív, és ne add fel, ne savanyodj bele a dolgokba, légy kedves, az nagyon meglátszik a kisugárzásodon. Valami jó skill kell. Légy vicces, vagy aktuálisan tájékozott, egy érdekes hobbi is jó lehet kiindulásnak.

Hajrá (Y)

2020. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
4%

Egyébként ez a csúnyaság miben nyilvánul meg?

Vannak emberek akik egyébként nem olyan jó genetikával vannak megáldva, de azzal, hogy kihozzák magukból a maximumot máris csúnyából képesek egy jobb átlagosnak lenni.

Apróságok, mint mondjuk hozzád jól passzoló ruhák. Vagy egy jó fodrász csodát tesz. Ha pattanásos vagy, kozmetikus. Testalkatra egy kis edzés.


Egyébként én azt mondom, hogy jól teszed, hogy próbálkozol, legalább nem azt várod, hogy valaki csak úgy felszedjen. Biztosan megtalálod a párod.

2020. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Sajna hiába próbálkozom/próbálkoztam eddig, mindenki elutasított, akár ismert, akár nem.
2020. máj. 21. 10:25
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Én nem keresek jelenleg sehogy sem, majd csak lesz valahogy. Az összes próbálkozásom párkeresés terén kudarc volt, szóval kiégtem ebből a témakörből. Próbálom fejleszteni magamat és tanulni. Mást nem igazán lehet csinálni.

21/L

2020. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!