Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire vagytok elutasítóak egy fiúval, ha odajön hozzátok egy bárban, egyetemen stb.?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőt, de tudom, hogy nagyon kínosan érezném magam, ha el lennék utasítva, emiatt is nem mertem eddig kezdeményezni, illetve amiatt is, mert mindig azt hiszem hogy a gyönyörű lányoknak már úgyis van barátjuk.

2020. dec. 14. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én, ha éppen netán egyedül lennék, szívesen elbeszélgetek bárkivel, aki alkamas rá, de ez nem feltétlenül fog többet jelenteni vagy folytatást.
2020. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok feltétlen elutasító, de ez függ attól, hogy van-e párom, illetve bejön-e, aki odajött. Hülyíteni nem akarnék senkit, szóval a dolog komolysága számomra ettől függ. Próbálkozni mindenképpen érdemes.
2020. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Én mindig barátságosan válaszolok mindenkinek, ha megszólít, maximum barátságosan sietek el a dolgomra, de amíg mond a másik valami értelmeset, fogok válaszolni.

Ja de most látom, hogy a gyönyörű lányokat veszed célba, akkor semmi..

2020. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Próbálkozz mindenképp! Élőben szeretek leginkább ismerkedni. És ha bejön a srác, ha nem, nagyon értékelem, ha normális stílusban meg mer szólítani. Egyszer szólított le egy srác az utcán, nagyon szimpatikus volt, de akkor épp volt barátom. Ezt rögtön meg is mondtam neki, de felajánlottam, hogy sétáljunk egyet, attól még szívesen megismerem (barátilag), ha van kedve. Úgyhogy beszélgettünk egy jót.

Szóval ne félj a kudarctól, ha nem bunkón kezdeményezel, akkor ha rendes a lány, nem lesz ő sem az veled. Ha pedig rosszul reagál, nem vesztettél semmit.

Sok sikert! :)

2020. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Tudni kell, mikor alkalmas odamenni. Ha valakivel éppen beszélget, fizet a pénztárnál, telefonál, siet, fülhallgató van rajta, akkor ne menj oda puncsolni, mert tiszteletlenség (ez sztem tök alap lenne, aztán mégis egy csomó pasi ilyenkor akarna jópofizni, aztán csodálkozik, amikor leépítem). A többi meg ettől kezdve a nőtől függ. Van, aki kifejezetten utál így ismerkedni, és inkább az ismeretségi körén belül, vagy szakkörökön, kurzusokon ismerkedik, van, aki meg vevő a leszólításra. Próba szerencse.
2020. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Én elbeszelgetek szívesen bárkivel ameddig normális
2020. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azokat pattintom le, akik részegen jönnek oda vagy cigiszagúak vagy már végigpróbálkoztak mindenkivel, mire "sorra kerültem". De már párkapcsolatom is lett így, hogy odajött valaki.
2020. dec. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező! Nő nem volt éppen a közelemben, de körbekérdeztem a haverokat a tapasztalataikról. A jóképűek szerint nem kell tartani az elutasítástól, a kevésbé jóképűek szerint viszont borítékolható az elutasítás.
2020. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy közeledj, hogy te most nőt keresel magadnak, mert jogosan elhajtanak.

Keresd a beszélgetés lehetőségét. Ez az első szabály.

2020. dec. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
9 ha a nőtől csak útbaigazítást kérnek már azt nyomulásnak veszik. Nemigen tudsz te úgy beszélgetésbe bonyolódni hogy azt a hatást érd el “jé itt egy intelligens ember aki nem AZT akarja.... bár elnézve a tájékozottságát megérdemelné”. Ha esetleg mégis sikerül dumálgatni kötetlenül, te leszel a jó beszélgetős haver és egy világ dől majd össze bennük ha kiderül hogy nőként tekintesz rájuk. Mindezt bárki megerősítheti akire alapból nem tapadnak a nők és nem “háztájiból” igyekszik becsajozni ismerősök szárnysegédletével
2020. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!