Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy megtartsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megtartsam a lányok figyelmét? Hogy érdekesnek/értékesnek tartsanak? Mások ezt hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy bejövök ennek, bejövök annak. De akár kezdeményezek, akár nem, vagy akár nálam kezdeményeznek, ez a dolog mindig elmúlik. És nem értem miért. Kicsit is nehéz leírni mire gondolok. Pl. van egy srác ismerősöm, aki sok lánynak bejön. Egy lány haveromnak is bejött, és mindig mondta, hogy állandóan a haverom jár a fejében, és mindig próbál vele összefutni vagy kapcsolatba lépni vele. Meg a közelébe lenni. És ezt kitartóan csinálja, amíg haverom észre nem veszi.

Na de velem ilyen nincsen. Ha tudom hogy bejövök valakinek, akkor kapok egy jelet(barátnője mondta, random lekap buliban, fogdos, stb), amiből tudom, hogy bejövök neki, és tökmindegy hogy reagálok rá, sosem lesz folytatása a dolognak. Azt érzem, hogy nem vagyok érdekes a nőknek.


Remélem értitek mire gondoltam. Ha egy érdekes srác bejön egy lánynak, akkor állandóan rajta jár az esze. Míg mikor én jövök be egy lánynak, akkor az csak ilyen fellángolás szerű, és másnap mindig el vagyok felejtve. Ez miért van? Van hobbim, sok barátom van, nem nézek ki rosszul, és egyetemre járok. 20/f



2020. dec. 16. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél jóképű.
2020. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretnél ingyen egy 5 éves BMW-t? Hát egy 3 évvel ezelőtti csúcskategóriás telefont?


És ha lenne esélyed hirtelen egy zsír új Tesla Roadsterre? Vagy egy Samsung Galaxy Note 20 Ultra / iPhone 12 Pro Max-ra? Abban a pillanatban úgy dobnád el a gondolatot is, hogy az előzőeket megkapd ingyen, mint a huzat...


Csak azon járna az eszed attól a pillanattól fogva, hogy belengették a mézesmadzagot.


Szóval érted már, hogy mekkora a különbség a prémium jóképűség és a szimpla anyád meg nővéred meg pár csajhaver szerinti jóképűség között?


Utóbbi maximum arra jó, hogy előrébb sorolódsz a ranglistán, mint a tőled csúnyább pasik. De ahhoz, hogy egy nő küzdjön érted, igazán prémium álompasinak kell lenned. Ez pedig nem vagy. Csak egy 5 éves BMW... A Suzukival vagy Fiattal szemben téged fognak választani.

2020. dec. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát jó, én ezt értem, de a nők olyan full semmilyen palikat tartanak "full prémiumnak". Van egy csoportársam, egy full tróger sz*r ember, úgy bánik a nőkkel mint a szolgákkal. Panelban él, semmi prémium nincs benne, mert tök átlagos a kinézete. Az eredmény: valami oknál fogva mindig futnak utána a nők.


Másik ismerősöm: 20 éves, dolgozik, semmi hosszútávú terve nincs az életben , napról napra él, tök átlagos külsővel, egyáltalán nem prémium csávó. És mégis mindig atom női vannak.

2020. dec. 17. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: Ezen szoktak a viták lenni rendszeresen és ezért nem lehet semmilyen szót használni, mert mindegyikben talál valaki valami kivetnivalót.


Hetero férfiként eldönteni, hogy a nők mi alapján tartanak vonzónak egy adott férfit csak reverse engineering módszerekkel lehetséges. Statisztika, ami sokszor torzít a nők önbevallása alapján, másik statisztika (ami pontos, csak mérni nehézkes, az alapján, hogy kikkel fekszik le ténylegesen az adott nő illetve ezeket lebontva arra, hogy milyen körülmények vezettek idáig, mennyit kellett a férfinek "küzdenie" illetve a nő mennyit küzdött érte).


És a nők között sincs egységes álláspont igazán. Még általános érvényűnek tartott dolgokban is csak arról beszélhetünk, hogy nagyobb eséllyel/többségében.


Például többségében a magas pasik jobban bejönnek a nőknek. De egy 150 magas lánynak, aki utálja a magassarkút, simán lehet, hogy pont optimális egy 160 körüli srác és utasított már el 180 magas srácot is amiatt, mert túl magas.


Többségében a hajjal rendelkező férfiak is jobban bejönnek, mint a kopaszok vagy kopaszodók. De simán lehet, hogy valakinek ilyen Vin Diesel meg Jason Statham az álompasi és ha egy férfinek 1 centinél hosszabb a haja az már taszítja.


Többségében a pénzesebb férfiak jobban bejönnek a nőknek, de itt is simán lehet, hogy egy elvont vegán hippicsaj vagy egy tarhálós punk attól szeret beléd, hogy hasonszőrű csövesbánat vagy te is és ha meglátna rajtad egy öltönyt, olyat váltanál ki belőle, mint a plázacicából a zokniszandál.


Ahogy leginkább a sportosan izmos (nem Schwarzenegger) férfitestalkat a legkedveltebb, de itt is simán lehet, hogy bizonyos nő az apukatestre bukik vagy a duci maci testalkatra, esetleg a nagyon vékony férfi testalkatra.


Viszont ezek KIVÉTELEK nem általánosságok. És ettől még tök rosszul tud esni egy izmos srácnak is, amikor amiatt utasítja el egy neki tetsző lány, hogy neki a vékony vagy a macis pasik jönnek be, vagy egy magasnak, hogy ő "túl magas", de azért nem ugyanaz.

2020. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!